Elektronik Banggood'dan mekanik klavyeler. GamaKay GK75, TK68, K61

Zato

Decapat
Banggood'dan seçmeceler. Sınırlı stok.

GK75: GAMAKAY GK75 Transparent Mechanical Keyboard Gasket 80 Keys RGB Hot Swappable Gateron G Yellow Pro Switch Triple Mode bluetooth Wireless Gaming Keyboard
Şeffaf Mekanik Klavye Gasket 80 Tuş RGB Hot-Swap Gateron G Sarı Pro Switch Triple Mod Bluetooth Kablosuz Oyun Klavyesi

TK68: GAMAKAY TK68 Mechanical Keyboard 68 Keys Triple Mode Connection Wired Type-C / BT5.0 / 2.4G Wireless with Receiver Gateron Switch XDA Profile PBT Keycaps Hot Swappable RGB Gaming Keyboard
Mekanik Klavye 68 Tuş Üçlü Bağlantı Kablolu Type-C / BT5.0 / 2.4G Kablosuz Alıcılı Gateron Anahtar XDA Profili PBT Tuş Kapakları sıcak Takılabilir RGB Oyun Klavyesi

K61: GamaKay K61 Mechanical Keyboard 61 Keys 60 Keyboard Hot Swappable Type-C 3.1 Wired USB Translucent Glass Base Gateron Switch ABS Two-color Keycap NKRO RGB Gaming Keyboard
Mekanik Klavye 61 Tuş 60 Klavye sıcak Takılabilir Type-C 3.1 Kablolu USB Şeffaf Cam Taban Gateron Anahtar ABS İki Renkli Keycap NKRO RGB Oyun Klavyesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Neye dayanarak söylüyorsunuz hocam? Şikayetçi olanı görmedim bu zamana kadar.
Kronik sorunlu ürünleri var Gamakay MK68 kullandım daha önce kablo girişinde coil whine vardı support'da hiçbir şekilde yardımcı olmadı ve bütün seride bu sorun vardı aynı seriyi satmaya devam ettiler düzeltmeden .

Şu an Blitzwolf BW-KB3 kullanıyorum çok memnunum .

Son düzenleme:
Neye dayanarak söylüyorsunuz hocam? Şikayetçi olanı görmedim bu zamana kadar.
Kalite olarak dandik. MK61 kullandım, Type-C girişi tam plastik kasadaki kesilen yuvasına olmamış gibi yamuk duruyordu, tuşlarının dökümlerinde bir sorun var ki üst tuş takımlarının arkasında nokta şeklinde döküm izleri vardı. Kablosu da tam oturuyor gibi hissettirmiyordu. Çok basit ve dandik bir yazılımı var, MK61'lerde firmware sorunu olarak tuşlarda gecikme vardı yeni firmware ile çözülmüş diyorlar ama o dandik yazılımla atmayı deneyip tamamen klavyeyi bozanlar olmuş. Son olarak da bendeki MK61 optik switch kullanıyordu ve o yüzden soketinde infrared sensörü falan vardı ve çok hassas olduklarından switchi sökerken onları bozarsan ya da yerinden sökersen o tuş tamamen çalışmıyor ve tüm soket çöp oluyor.

Gamakay'ın RGB ledlerinin güzel olması dışında hiçbir kaliteli yanı yok, bu paraların da hiçbiri verilmez klavyelerine.

Geri
Yukarı