Elektronik EVGA Z20 mekanik klavye 1143TL

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Prime üyeliğiniz varsa 200TL üstü alışverişlerde kargo ücretsiz oluyor diye biliyorum ama tam emin değilim.

Amazon Lojistik tarafından yurt dışından gönderilen ürünlerde Prime üyeliğiniz varsa 200TL üstü alışverişlerde kargo ücretsiz oluyordu. Ama bunun göndericisi Amazon Germany bunda da geçerli midir bilmiyorum. Nays ile Prime alırsanız 20TL'ye Prime üyeliğiniz oluyor.

Toplam 1143TL.

Son düzenleme:
Prime üyeliğe rağmen, Amazon Lojistik ile gönderilmeyen ürünlerden biri daha
Screenshot_6.png

Prime üyeliğe rağmen, Amazon Lojistik ile gönderilmeyen ürünlerden biri daha
Eki Görüntüle 1795319

Prime'ın ücretsiz kargo avantajı global ürünlerde geçerli değil 👍

Müşteri hizmetlerine sorduğumda Amazon Germany ürünlerinde dediğim gibi olduğunu söylediler. İlginç. Amazon'dan klavye aldım 2 tane ona da dediğim gibi 200TL üstü alışverişte kargo ücretsiz oluyordu.

Muhtemelen Amazon Lojistik değil de Germany olduğu için böyle olabilir.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda Amazon Germany ürünlerinde dediğim gibi olduğunu söylediler. İlginç. Amazon'dan klavye aldım 2 tane ona da dediğim gibi 200TL üstü alışverişte kargo ücretsiz oluyordu.
Almanya'dan kargolanan Amazon Lojistik ve Amazon Germany merkezleri aynı merkezler ama gönderici Amazon Lojistik yazanlarda kargo ücreti yokken gönderici Amazon Germany olanlarda var, saçma. Ayrıca yurt dışı alışverişlerinde kargo ücretsiz limiti de 400 ₺'ye çekildi, bilginiz olsun.

Multimedya tuşları ve numpadi olduğundan dolayı almayı düşünüyorum. Scope NX modelinden geçilir mi ? Stabilizörlerin çok iyi olmadığı ve klavyenin biraz gürültülü olduğundan bahseden birkaç yorum gördüm internette.

Geri
Yukarı