Battlefield 1 vs. Rainbow Six Siege

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox One'da yeni oyun almak istiyorum ve FPS oyunu olacak. Sizce bu 2 oyundan hangisini almalıyım, başka FPS öneriniz varsa yazınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ikisinden birinin adını yazmak haksızlık olur çünkü ikisi de her ne kadar temelde FPS olsalar da oynanışları tamamen farklı.

Biri küçük bir haritada daha taktiksel ağırlıklı ve az kişiyle oynanıyor.(Rainbow Six Siege) Diğeri ise büyük haritalarda, büyük çaplı savaş atmosferi sunuyor ve araç kullanımı ile ön plana çıkıyor.(Battlefield 1)

İkisi birbirinden bağımsız oyunlar diyebiliriz. Rainbow da 500+ Battlefield1 de 750+ saatim var. Tatları bayağı farklı. Eğer sürekli öğrenmeye açıksan taktiksel seviyorsan Rainbow en iyi taktiksel fps oyunlarından birisi. Ama Battlefield1 de Mürhiş aksiyonu olan ve savaşı kemiklerine kadar hissedebileceğin bir oyun. Tamamen tarzına kalmış.
Desktop Screenshot 2019.01.30 - 23.27.40.84.png

Rainbowu bilmem ama Xbox One için şu an Battlefield sitesinde durum böyle.

İki oyunda gayet iyi iki oyunuda oynuyorum tercihim güncel olduğu için Rainbow Six Siage olur.

Bence güncellikle pek bir alakası yok. Ben de iki oyunu da oynuyorum. İkisinde de +600 saatim var. Temelde aynı fakat detayda çok farklı oyunlar. BF1 savaş ortamını hissetmeni, özgür olmanı ve bence gerçekçiliği sağlar. R6 ise daha çok taktik ve tekniğe dayalı. Sizi özgür bırakmıyor. Bence hangi oyun kişiye daha çok hitap ediyorsa onu almalı. :)

Arkadaşlar Xbox One'da yeni oyun almak istiyorum ve FPS oyunu olacak. Sizce bu 2 oyundan hangisini almalıyım, başka FPS öneriniz varsa yazınız.
2 oyuna sahip olan biri olarak söylüyorum kesinlikle bf1

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı