Beğenmedim Butonu

Beğenmedim butonu gelmeli mi?

• Evet

Oy: 33 62,3%
  • Hayır

Oy: 20 37,7%

• Oy verenlerin toplamı
    53
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajımı düzenlemiştim, tekrar ekleyeyim.
Yenilikler evet iyidir fakat bu forumda yeni eklenen bi' özelliği kötüye kullanmak için can atan bi' kitle var. "Beğenmeme" emojisi geldiğinde de kötüye kullanacak onlarca üye biliyorum.
Yaş ortalaması yükselene kadar gelmemeli, gelecekse bile. Kan davası çıkıyor sonra.

Bu bir örnek, ilk bunu gördüğüm için bunu seçtim, yanlış anlaşılmasın.

Tek düşünüyorsun ve iyi düşünüyorsun. Yukarıda ki arkadaşın dediği gibi bu durumu kötüye kullanacak kitle var.
Daha önce de dediğim gibi deneyebiliriz bunu yönetimde izin verirse işler dediğiniz boyuta vararsa kaldırırlar zaten. Güzel bir yenilik olacağını düşünmekteyim.
Bu bir örnek, ilk bunu gördüğüm için bunu seçtim, yanlış anlaşılmasın.
O bugün ki olay yüzünden aldı, konuşmanın içinde ben de vardım. Onlar benim komik bulduğum bir şeyi modlar komik bulmadığı için banladığını söylüyorlardı ki haklılık payları da vardı herkes farklı şeylere gülebilir ama bu sinir etmek için mi orasını bilemem.

Yeni banlar yol da olur o zaman. Ben modun mesajına ifade atarken 2 kere düşünüyorum:D Adamın mesajına katılmazsın beğenmezsin, sırf gıcıklığına katılmadın ve saygı duymuyorsun diye ban da yeriz güzel ortaya karışık.

Bence de gelmeli ifade özgürlüğü diye bir şey var, bir yorumu beğenmedik diye üzgün yada kızgın atmak zorunda mıyız?
Şu konuştuğumuz şey şuna benziyor; ya beğeneceksin yada üzülüp, kızacaksın.

Yeni banlar yol da olur o zaman. Ben modun mesajına ifade atarken 2 kere düşünüyorum:D Adamın mesajına katılmazsın beğenmezsin, sırf gıcıklığına katılmadın ve saygı duymuyorsun diye ban da yeriz güzel ortaya karışık.
Hocam beğenmedim olayını siz gıcıklık olarak görüyorsunuz sizce de bu büyük bir önyargı değil mi? Yani beğenmedim demek de bir ifade özgürlüğü; modları eleştirmek suç mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı