Beğenmedim Butonu

Beğenmedim butonu gelmeli mi?

• Evet

Oy: 33 62,3%
  • Hayır

Oy: 20 37,7%

• Oy verenlerin toplamı
    53
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence de gelmeli ifade özgürlüğü diye bir şey var, bir yorumu beğenmedik diye üzgün yada kızgın atmak zorunda mıyız?
Şu konuştuğumuz şey şuna benziyor; ya beğeneceksin yada üzülüp, kızacaksın.
Evet öyleyiz. Burada fikrini dile getiremiyorsun, komunizm ile yönetiliyor. Moderatörler karar verebilir sadece neye gülüp neye gülemeyeceğimize.

Gelsin şu beğenmeme butonu lütfen. Beğenmedim demek için üzgün atıyorsun, sonra adam niye üzgün attın diye soruyor. Komik buluyorsun, kahkaha atıyorsun, 1 ay ifade banı xD.

Örnek konu atmış arkadaş ben susuyorum. Demek yönetim doğru buluyor adam halen mod.
Hocam orada ki olay farklıydı anlık takip edenler anlamıştır zaten. Olay o zaman beğenmedim butonu değil modların yorumlarına ifade bırakmak. O zaman herkes ban yemiyim diye bütün modların yorumlarını beğensin; saçma değil mi bu. Hayır madem böyle bir korkunuz var modlara ifade atmayın kimse size dayatmıyor ki.

Hocam bunları bana değil yöneticiler sor;)
Ben daha yöneticilerden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamadım saçma bir eleştiri yapıp antipati de kazanmak istemiyorum ama son zamanlarda açılan konulara dayanarak sanırım yönetimden sıkıntı duyan arkadaşlar var. Getirip getirmemek onlara bağlı ben bir öneri koydum ortaya sadece.

Ben daha yöneticilerden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamadım saçma bir eleştiri yapıp antipati de kazanmak istemiyorum ama son zamanlarda açılan konulara dayanarak sanırım yönetimden sıkıntı duyan arkadaşlar var. Getirip getirmemek onlara bağlı ben bir öneri koydum ortaya sadece.
Dile getiremiyorsun ki, getirdiğin anda saçma baştan sağma cevaplar, gereksiz uyarılar, konu kilitlemeleri. Seni susturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Forum arkadaşlar burası, amaç yazı yazmak, görsel paylaşmak. Kimse sizi emoji atmanız için zorlamıyor. Bu kadar seviyorsanız emoji kullanarak konuşmayı, kendi fikirlerinizi beyan etmeyi, Instagram, Snapchat, WhatsApp gibi uygulamalar da var. Ben güldüğüm şeylere "hahaha" atmaya üşeniyorum, siz daha da fazla emoji eklensin istiyorsunuz.

Son düzenleme:
Dile getiremiyorsun ki, getirdiğin anda saçma baştan sağma cevaplar, gereksiz uyarılar, konu kilitlemeleri. Seni susturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Hocam sizin olayları yakından takip ettim haklı da olabilirsiniz, bazı konularda hak veriyorum size. Ama bu konuyla o konu çok farklı konular burada konuşulması uygunsuz olur.
Forum arkadaşlar burası, amaç yazı yazmak, görsel paylaşmak. Kimse sizi emoji atmanız için zorlamıyor. Bu kadar seviyorsanız emoji kullanarak konuşmayı, kendi fikirlerinizi belirtmeyi, Instagram, Snapchat, WhatsApp gibi uygulamalar da var. Ben güldüğüm şeylere "hahaha" atmaya üşeniyorum, siz daha da fazla emoji eklensin istiyorsunuz.
Yani? Senin isteklerine göre mi yönetiliyor bu forum? Sen atma istersen ben atmak isteyenler için bir öneri koydum ortaya ki oylamada da önde evet kısmı. Azımsanmayacak bir kısım istiyor demek ki. Teknoloji forumunda 'boyunuz kaç' gibi konular bulunuyorsa böyle bir emoji istemekte en doğal hakkımız olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca neden herkesin ağzında 'Beğenmiyorsan kullanma!' lafı var; foruma yenilik ya da gelişim getirecek bir şey demek suç mudur?

Son düzenleme:
Teknoloji forumunda "Boyunuz kaç?" gibi konular bulunuyorsa böyle bir emoji istemekte en doğal hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Sen bir şeyler eklemişsin, ben de ekleyeyim. Foruma "yenilik ya da gelişim getirecek" dediğiniz şey kötüye kullanılacak, bir hafta içinde onlarca "Neden emoji yasağı yedim?" konusu açılacak. Evet, teoride eklemesi çok basit bir şey. Fakat ardından oluşabilecek olayları düşünmüyorsun. Bu yüzden kabul edilmiyor işte önerin. Fikir beyan etmek suç değil, birinin bir düşüncesini gerçekten beğenmiyorsanız yazarak belirtebilirsiniz bunu. Hem daha etkili, hem de daha kalıcı olur.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı