Beyaz/Siyah klavye önerisi

Bütçe
300

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar fazla bir bütçem yok gayet farkındayım zaten kodlama yapabileceğim ve yeri geldiğinde oyun oynayabileceğim bir klavye arıyorum. Bilgisayar başında fazla zaman geçiren biri de değilim bundan dolayı 500-600TL ve daha fazlasını veremem. Max 400TL'ye düzgün klavye olsun yeter. RGB özelliği olması falan dahi umurumda değil zaten öylesine elimde bulunsun diye almak istiyorum yoksa klavyem var :D
İstediğim özellikler:
- Yarı mekanik ya da mekanik olması güzel olur.
- Üzerindeki harfler ve sembollerin silinmemesi.
- Kaliteli olması zaten çok kullanmıyor olsam dahi bozulmaması ya da kırılmaması.
- Beyaz ya da siyah olması ( beyaz olması tercihim ancak piyasada beyaz klavye çok az nedense )
- Switch konularından hiç anlamıyorum ama en az ses çıkartan daha iyi olur.

Bu özelliklere göre bir önerme yaparsanız ve genellikle Trendyol & Hepsiburada sitelerinden olan ürünleri atarsanız daha iyi olur.

Son düzenleme:
Bu klavyeyi geçen ay satın aldım. Kasasının plastik olması senin için sorun değilse düşünebilirsin. Hot swappable olması iyi bir artı. Sorun olduğunda Switch değiştirebilirsin.

Ürün 520TL 😅 dediğim gibi yan klavyeye bu tarz bir ücret vermek istemiyorum.

Bütçemi Max 400TL'ye çıkarma fikrine vardım ancak bunun dışında daha fazla miktara çıkamam. Sadece bir yan klavye olarak kullanmak istiyorum dediğim gibi beyaz olması da şart değil düzgün işimi görecek klavye olsun yeter ne kadar ucuz olur ise o kadar benim için iyi olur. Yani 400TL Max dediysem illaki bu fiyatlarda bir şey önermeyin ama güzelse tabii ki olur ve Switch'lerden anlamıyorum da az ses çıkartan daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı