Bilgisayarı TV'ye veya Laptopa Bağlamak

Melissa

Hectopat
Merhaba. Monitörümü garantiye verdim ve en erken 1 haftaya gelir dediler.
Tv'de Miracast falan var deneyeyim dedim ama ayarlardan cihaz bulup öyle yansıtılınıyormuş. Ben de HDMI veya herhangi bir kablo yok. Bir de laptop var ona yansıtma şansım var mı bilmiyorum denediklerim işe yaramadı. Bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
normal masaüstü kasasını laptopa bağlanmıyor bende açmıştım zamanında konu aynı şeyi söyledi arkadaşlar ama hdmı alırsanız tv ye bağlayabilirsiniz işinizi görür

TV'lerde genelde VGA girişi de var. Eğer monitöre VGA ile bağlanıyorsanız aynı kabloyu TV'ye de takabilirsiniz.
Ama VGA bağlantısıyla ses aktarılmıyor. HDMI hem görüntü hem de sesi birlikte aktarıyor. Bir HDMI kablosu edinmenizi öneririm. Büyük ihtimalle TV'nin yanında vermişlerdir zaten.

normal masaüstü kasasını laptopa bağlanmıyor bende açmıştım zamanında konu aynı şeyi söyledi arkadaşlar ama hdmı alırsanız tv ye bağlayabilirsiniz işinizi görür
TV'lerde genelde VGA girişi de var. Eğer monitöre VGA ile bağlanıyorsanız aynı kabloyu TV'ye de takabilirsiniz.
Ama VGA bağlantısıyla ses aktarılmıyor. HDMI hem görüntü hem de sesi birlikte aktarıyor. Bir HDMI kablosu edinmenizi öneririm. Büyük ihtimalle TV'nin yanında vermişlerdir zaten.
Çok teşekkürler ^^

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı