BİMcell'e geçilir mi?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anda Vodafone kullanıyorum ama çileden çıkarttı beni. BİMcell'e geçmek istiyorum. Fiyatı uygun gibi geldi ama sorum şu çekim kalitesinde vb. sıkıntı var mı? Öneriyor musunuz?

Vodafone'dan kesinlikle daha güzel. Türk Telekom altyapısını kullandığı için bana göre iyi. Dost Büyük paketini kullanıyorum çoğu yerde çekiyor. Fakat son zamanlarda sürekli zam yapmaya başladılar.
Hocam numaramı taşıyabiliyor muyum? Numaramın değişmesini istemiyorum çünkü.

Vodafone kullanıyorum. Vodafone kadar kötü başka bir operatör olduğunu sanmıyorum. Tanıdıklarım arasında BİMCELL kullananlar var. Herhangi bir şikayetlerini henüz duymadım.

BİMCELL hattınız ile ilgili her şeyi BİM kasiyerleriyle görüşerek yapabilirsiniz.

Vodafone'dan kesinlikle daha güzel. Türk Telekom altyapısını kullandığı için bana göre iyi. Dost Büyük paketini kullanıyorum çoğu yerde çekiyor. Fakat son zamanlarda sürekli zam yapmaya başladılar.

Bir an Vodafone daha güzel dedin sandım. Dedim herhalde mahrumiyet bölgesinde yaşıyor, şebeke nedir bilmiyor falan :D

@Berkay Kiraz hocam haklı. Çekim kalitesi iyi fakat son zamanlarda gerçekten abartı zam yaptılar. Bir de aldığınız paketin içine telsiz kullanım ücreti dahil olmadığı için sizden onu ayrı alıyorlar. Aslında Bimcell o kadar da ucuz değil. İlk zamanlar gayet uygundu fakat son zamanlarda diğer operatörler ile fiyat konusunda yarışıyorlar.

Geri
Yukarı