BİMcell'e geçilir mi?

Fiyatlara göre geçiş yaptım
Turkcell-vofone-turktelekom- Şuan bimcel kullanıyorum. Gittiğim yerler belli. Sadece türkcell'e göre fark ediyor. Onun dışında fiyatları zaten uygun he birde pttcell varmış oda türktelekom alt yapısı onada bakabilirsin :
1692703332063.png

Buda bimcell :
1692703399536.png

Merhaba. Şu anda Vodafone kullanıyorum ama çileden çıkarttı beni. BİMcell'e geçmek istiyorum. Fiyatı uygun gibi geldi ama sorum şu çekim kalitesinde vb. sıkıntı var mı? Öneriyor musunuz?
Eskiden BİMcell kullanıyordum ama hem uygulaması hemde çekim kalitesi kötü olduğu için Turkcell'e geçtim. Onun dışında uygun fiyatlar için katlanıyordum bu gibi durumlara. Ama artık oda yok.

VestelCell vardı fakat şuan aktif değil diye biliyorum. O da Türk Telekom altyapısını kullanıyordu herhalde. Sudan ucuz fiyat sunuyordu.

Arkadaş istediği internet ve dakikaları yazarsa Turkcell üzerinden bile tarife önerebiliriz.
Turkcell çok değişik bir firma. Aynı iş yerinde çalıştığım arkadaşa aynı paketi 140 liradan satarken bir kaç gün sonra ben geçmek isteyince bana 180 liradan satıyordu.
Ve aynı internet aynı dakika başka isim altında 250 lira gibi bir fiyat etiketine sahipti.
Aynı dakika aynı internet farklı tarife isimleri altında daha uyguna ya da daha pahalıya satılabiliyor.

VestelCell vardı fakat şuan aktif değil diye biliyorum. O da Türk Telekom altyapısını kullanıyordu herhalde. Sudan ucuz fiyat sunuyordu.
Bu da var da hediye çekinden başka pek bir şeyi yok.

Geri
Yukarı