Bluetooth kulaklık gümrükte takılır mı?

Badoo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir kulaklık alacağım. Ürün Amazon'dan gelecek. Almanya'dan. Görüştüğümde tüm vergileri ile alım yapıyorsunuz dediler. Ancak ben bir yerlerde gördüm diye hatırlıyorum ki gümrükte Bluetooth bulunan cihazlara ekstra ödeme çıkıyor falan diye. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ancak benim bahsettiğim konu hakkında bilgilerinin olmadığını söylediler. Sizin bilginiz var mı? Başka ücret çıkar mı?

Arkadaşlar bir kulaklık alacağım. Ürün Amazon'dan gelecek. Almanya'dan. Görüştüğümde tüm vergileri ile alım yapıyorsunuz dediler. Ancak ben bir yerlerde gördüm diye hatırlıyorum ki gümrükte Bluetooth bulunan cihazlara ekstra ödeme çıkıyor falan diye. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ancak benim bahsettiğim konu hakkında bilgilerinin olmadığını söylediler. Sizin bilginiz var mı? Başka ücret çıkar mı?

Ali Express'ten hep 40 50ye aliyordum oyle bir sıkıntı yasamadim. Burdada sıkıntı olmaz.

Amazon'dan alındıysa takılmaz. Ödeme esnasında kargo, vergi vs. tüm ücretleri ödüyorsunuz. Gümrükle ilgili tüm işlemleri Amazon hallediyor. Sonrasında ekstra bir ödeme ile karşılaşmazsınız.

Amazon'dan alındıysa takılmaz. Ödeme esnasında kargo, vergi vs. tüm ücretleri ödüyorsunuz. Gümrükle ilgili tüm işlemleri Amazon hallediyor. Sonrasında ekstra bir ödeme ile karşılaşmazsınız.
Aldım bakalım inşaallah dediğin gibi olur ve ekstra ücret çıkarmazlar. Bakacaaaz. 😄 Teşekkür ederim cevabın için.

Aldım bakalım inşaallah dediğin gibi olur ve ekstra ücret çıkarmazlar. Bakacaaaz. 😄 teşekkür ederim cevabın için.

Çıkmaz için rahat olsun. Amazon'un yurt dışı sitelerinden defalarca alışveriş yaptım; ABD, İngiltere, Hollanda, Almanya. Hepsi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tarafıma ulaştı. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı