Boyum ne zaman uzar?

schenzy26

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Biliyorsunuz okullar başladı liseye yeni geçtim ancak sınıfımdakiker benden çok uzun benimle aynı boyda olanlar bile benden büyük duruyor. Ergenliğe girdim mi bilmiyorum 14 yaşındayım 2 sene önce hafif bir boy uzaması ve vücudumun her yerinde aşırı derecede kıllanma yasadim ancak o günden beri boyum uzamadı :(

(6, 5 aylık doğmuşum ondan olabilir mi?)
(Şu anda boyum 1, 59)

Merhaba. Biliyorsunuz okullar başladı liseye yeni geçtim ancak sınıfımdakiker benden çok uzun benimle aynı boyda olanlar bile benden büyük duruyor. Ergenliğe girdim mi bilmiyorum 14 yaşındayım 2 sene önce hafif bir boy uzaması ve vücudumun her yerinde aşırı derecede kıllanma yasadim ancak o günden beri boyum uzamadı :(

(6, 5 aylık doğmuşum ondan olabilir mi?)
(Şu anda boyum 1, 59)

Ergenliğe girip girmediğini bilmiyorsan girmemişsindir.

yeni nesil erkeklerde gördüğüm babalarının boyu kaçsa onlardan 3-5 santim bile olsa daha uzun oldukları baban kısaysa yapabileceğin bir şey yok ancak babanın boyu 1 80 falansa eninde sonunda (21-22 yaşına kadar bile bekleyebilirsin) boyun 1 85 civarlarına gelir. tabi ben örnek verdim dediğim gibi babanın boyu üzerine 3-5 santim eklemek gelecekteki maksimum boyunu sana vericektir.

Geri
Yukarı