Bu sisteme ne kadar PSU gerekir?

Uzay sistem montajlayabilirsiniz problem olmaz. Ama darbelerden korumanız gerekir bileşenlerinizi. Ayrıca seçimleriniz o kadar da güzel değil.
Bu daha iyi bir seçim.
Şu an elimdeki bütce 1500 tl ekran kartı ve hardisk elimde mevcut bu sistem ilerleyen dönemde ekran kartı da isteyecek mevcuk ekran kartı olmadıgından elimde bütçe olsa mantıklı bir seçim olurdu

Şu an elimdeki bütce 1500 tl ekran kartı ve hardisk elimde mevcut bu sistem ilerleyen dönemde ekran kartı da isteyecek mevcuk ekran kartı olmadıgından elimde bütçe olsa mantıklı bir seçim olurdu
Vega 8 GT440 denen çöpten yüzde 200 daha iyi. Bütçe yoksa da GT440 alma. 750 Ti falan bul.

1544 TL

1544 TL
Teşekkür ederim daha iyi diyorsanız böyle bir sistem dizerim. önü açık bi sistem

İşlemciyi teknobiyotikten alın AF modeli o.
Teşekkür ederim daha iyi diyorsanız böyle bir sistem dizerim. önü açık bi sistem
GTX 1060'ı ve RX570'i ufak bir O.C. ile besler. 1600 AF'ye müsait vb vb

Siz önerin o halde. Bakın açık ve net söylüyorum: Haziran ayına kadar virüs belası başımızdan düşmez. Durma noktasını bulmuş ekonomi varken devlet tüketime fazla müsade etmez. Konsollara gelen yüzde elli vergi bir şeylerin habercisi. Dünya global bir krizde ve devletler kendi üretimleri dışında ürünlere geçici ambargo uygulamaya başlıyorlar. Fiyatlar düşmez yükselir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

makro ve mikro ekonomi dersleri aldım. Dünya girdiği bu resesyonda tıpkı 1980'lerde yaşanan petrol krizi gibi bir kırılma yaşayacak ve eski haline dönecektir. Tavsiyem hit almak için dünyanın sonu gelmiş gibi davranan içeriklere tamah etmek yerine birkaç ekonomi kitabı okumanız. Şuan hala indirimler mevcut cimri.com dan kontrol edebilirsiniz.

makro ve mikro ekonomi dersleri aldım. Dünya girdiği bu resesyonda tıpkı 1980'lerde yaşanan petrol krizi gibi bir kırılma yaşayacak ve eski haline dönecektir. Tavsiyem hit almak için dünyanın sonu gelmiş gibi davranan içeriklere tamah etmek yerine birkaç ekonomi kitabı okumanız. Şuan hala indirimler mevcut cimri.com dan kontrol edebilirsiniz.
O kırılma öyle küçük olmayacak bu sefer. Ortada süregelen bir salgın var. İş yapmayan milyonlarca şirket var. Aldığınız iki derse güvenmeyin. Durum ciddi. Benim de tahminim ekonomi rahatlar yönündeydi.(ABD merkez bankasının para basması vb). Ama video gayet realist. Ayrıca Cimri.com ne kadar güvenilir arkasında kim var? Hadi güvenilir diyelim o indirimlerden daha iyi bir sistem çıkarın görelim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı