Bu zamanda iPhone 6 alınmalı mı?

deliogz

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Avea'dan aylık 149 TL'ye iPhone 6 128 GB almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım? Donanım olarak çok fark olur mu? Fiyat olarak bir fikriniz var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

eğer eylül ayına kadar sabretme imkanın olabilirse beklemeye değer olabilir. çünkü eğer söylentilerde ki gibi 2gb ile gelirse ( ki bence gelicek çünkü yeni ipad air 2 modelinde buna yer verdi ) ios 8 in tam olarak bütün gereksinimlerini karşılayıp önemli bi deneyim sunma imkanı olabilir.
ama biraz aciliyet söz konusu ise ios sisteminin android gibi olmadığını düşünürsek ve hala insanların 4-4s gibi modelleri çok sorun yaşamadan kullandığını da göz önüne alırsak uzun bi süre götürecektir. Ek olarak 128gb düşünüyosun, yer sıkıntın da olmayacaktır.

64gb alırsan çok fark olmayacak bence fakat beklemek saçma geliyor bana.

düzenli olarak yedekleme ile kullanırsan bencede 64 yetebilir. zaten günümüzde bu soruna çözüm sandisk tarafından geldi.
Beklemek konusunda ise tamamen son kullanıcının ihtiyacı ön planda. Kullanım amacı, kullanım sıklığı gibi etmenler belirler bu durumu bana kalırsa

Eğer denilen gibi 2gb ram olursa tek fark Safari'de 3 sekme açabilmek olacaktır. Ek olarak başka ne özellik gelir bilemem ama 6S çıkıncada 7'yi beklemeli miyim gibi bir soru sormazsınız umarım çünkü Eylül ayında tanıtılması beklenen bir telefon için çok erken konuşuyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı