iPhone 6 Gelir Gelmez Alınmalı Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Apple camiasında ilk gelen partiler sorunlu çıktı diye bir şey olmadı şuana kadar. Olma ihtimali ise %1. Tereddüt etmeden alabilirsin.

Çıktığında bir araştırma yapın 2-3 büyük firmadan fiyat değerlendirmesi yapın geldiğinde öyle alın bence.

Eğer acil olarak lazımsa al fakat biraz beklemeni öneririm, ilk partilerde sorun çıkacağından değil fakat belki 5S'den pek farkının olmadığını düşünüp ona fazla para vermek yerine 5S'i alırsın veyahut az daha para ekler 6S alırsın.

bnce İphone 6 İphone 5s kadar satılmayacak. Birçok teknolojiden anlayan uzmanlar böyle söylemekte. Hem fiyattan hemde büyüklükten dolayı sıkıntı çıkabilir. Bnce 5s kullanın

iphone'a büyük ekran yakışmayacaktır. Benim görüşüm hala 5s yönünde :) Bence de paran varsa al sonuçta adamlar değişim garantisi veriyolar ha sonra fazla şarj gidiyor gibi kronik sorunlar çıkarsa çözülene kadar sürünürsün onu da söylyiim ;)

G3 ile iphone bir değil hocam adamlar güç tuşu için cihaz değişiyorlar en basitinden.

Şahsen Xperia Z'yi ön sipariş ile aldım. Çok pişman oldum. Bazı Z'lere kamereda siyah nokta sorunu ortaya çıktı. Kronik ve üretim hatasıydı. Hiçbir ücret almadan değiştirdiler ama 10 günlük telefon garantiye gitti parça değişimi oldu. Kimse o kadar para verdiği bir telefonun sırf üretim hatası nedeniyle garantiye gitmesini istemez.

G3 ile iphone bir değil hocam adamlar güç tuşu için cihaz değişiyorlar en basitinden.
Kardeş bu söylediğiniz tam bir şehir efsanesi. Diğer firmalara göre daha çok ürün değişimi yaptıkları doğru fakat o iş o kadar kolay değil. Abim de 5S var telefonda bildiğin şebeke sorunu vardı. Telefon baya baya çekmiyordu yani. Garantiye gönderdik parça değişimi yapıp gönderdiler. Öyle güç tuşu yüzünden telefonu falan değiştirmiyorlar.

Şahsen Xperia Z'yi ön sipariş ile aldım. Çok pişman oldum. Bazı Z'lere kamereda siyah nokta sorunu ortaya çıktı. Kronik ve üretim hatasıydı. Hiçbir ücret almadan değiştirdiler ama 10 günlük telefon garantiye gitti parça değişimi oldu. Kimse o kadar para verdiği bir telefonun sırf üretim hatası nedeniyle garantiye gitmesini istemez.

Kardeş bu söylediğiniz tam bir şehir efsanesi. Diğer firmalara göre daha çok ürün değişimi yaptıkları doğru fakat o iş o kadar kolay değil. Abim de 5S var telefonda bildiğin şebeke sorunu vardı. Telefon baya baya çekmiyordu yani. Garantiye gönderdik parça değişimi yapıp gönderdiler. Öyle güç tuşu yüzünden telefonu falan değiştirmiyorlar.
Ürünü garantiye nereye yolladınız ? Zorlu Center'daki Apple Store'a götürdünüz mü ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı