Burak Alkan cezalara ne oldu?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

pusat57

Ziyaretçi
Burak Bey bugün sabahtan beri forumdaydım ve hiç ceza yemedim, yani inanamıyorum. O kadar da mesaj yazdım, konu açtım. Acaba sizde mi sıkıntı var? Yoksa bende mi düzelme var? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İçip güzelleşmiştir belki.

Bu mesajdan sonra ceza yiyebilirsin :). Yazdığın cümle sanki biraz hatalı gibi :).

Ağzını hayrı aç ya bu gece ceza yememem lazım. Tarihi bir gece olur benim için. :rolleyes: Çok duygulandım.

1- Burak Bey'in baş harfleri büyük yazılır.
2- "Sabahtan"daki ayrılma hal eki kesme işaretiyle ayrılmaz.
3- Cümle ortasındaki forum kelimesi cins isim olduğu için büyük harfle başlamaz.
4- Yine cümle ortasındaki forum kelimesi cins isim olduğu için aldığı ek kesme işaretiyle ayrılmaz.
5- Sıralı cümleler virgülle ayrılır. "O kadar da mesaj yazdım, konu açtım." gibi.

Ceza vermek istedikten sonra bahane çok. Ama bunlara ceza verilir mi, bence verilmez.

Barış ceza vermek için sebep arıyordu yeni başladığı için. Bir hafta dayanabildi bizim katı kuralları uygulamaya :) Ben hata varsa ceza veriyorum. Yoksa verilen her ceza bizi uğraştırıyor. Ama hatalı her mesaj bütün forum ahalisini uğraştırıyor. Her şey sizin için :)

1- Burak Bey'in baş harfleri büyük yazılır.
2- "Sabahtan"daki ayrılma hal eki kesme işaretiyle ayrılmaz.
3- Cümle ortasındaki forum kelimesi cins isim olduğu için büyük harfle başlamaz.
4- Yine cümle ortasındaki forum kelimesi cins isim olduğu için aldığı ek kesme işaretiyle ayrılmaz.
5- Sıralı cümleler virgülle ayrılır. "O kadar da mesaj yazdım, konu açtım." gibi.

Ceza vermek istedikten sonra bahane çok. Ama bunlara ceza verilir mi, bence verilmez.
Anladım hocam. :)

Barış ceza vermek için sebep arıyordu yeni başladığı için. Bir hafta dayanabildi bizim katı kuralları uygulamaya :) Ben hata varsa ceza veriyorum. Yoksa verilen her ceza bizi uğraştırıyor. Ama hatalı her mesaj bütün forum ahalisini uğraştırıyor. Her şey sizin için :)

Yeni moderatörün biraz eğitilmesi gerek. Düzenleyeceğim diye düzgün mesajlarımı bozuyor yahu. :D

Bu arada yeni bir şey fark ettim. Hatalı mesajların sol alt köşesinde kırmızı kart gözüküyor. Açıkçası çok hoş bir şey bence :). Kendimi Cüneyt Çakır'dan kırmızı yemiş gibi hissettim :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı