Burak Oyunda Kanalında Paylaşılan Video

Bu konunun açılması bile vakit kaybı. Biri değişik resimlerden video yapıyor sayı ekliyor biri inanıyor fikir yürütüyor. Youtube'de birçok video var böyle gizemli. Dikkate almayın beyler. Boş şeylerle uğraşmayın...

Bu konunun açılması bile vakit kaybı. Biri değişik resimlerden video yapıyor sayı ekliyor biri inanıyor fikir yürütüyor. Youtube'de birçok video var böyle gizemli. Dikkate almayın beyler. Boş şeylerle uğraşmayın...
Bildiğim bir söz vardır ''Delidir deli ne yapsa yeri.'' diye. Bu söz tam NDNG ve botçuamca.exe için söylenmiş.

Siz burada onları tartışıyorsanız, ki deli gibi de tartışıyorsunuz 5 sayfa olmuş. :LOL: Bir şeyler başarmışlar demektir. Siz burada onları konuşurken, daha çok laflarını yapıyorsunuz ve onlar daha da çok yükseliyorlar. En önemlisi de, onların sizden haberi yok bile. Dalga geçer ayağına şaka maka zamanınızı harcamışsınız ve tam tamına 5 sayfa olmuş. :LOL:

Ülkemizde hep bir başarıyı yakalayanlara karşın bir engel var zaten. Bilip bilmeden her şeye bir eleştiri, her şeye bir laf. Bkz; bot. Daha anlamını bilmeden, ne olup bittiğini bilmeden bir takım arkadaşlar gelip burada direk bot lafını yapıyor ya, en komiği de o.

İzlemiyorsan ki zorla izlettiren yok. Lafını yapmayacaksın arkadaşım. Demek ki çekemiyorsun, kıskanıyorsun ki böyle resmi, teknoloji formunda böyle bir konuyu açabiliyorsun. Siz burada bunları yaptıkça bu adam daha da yükseliyor. Size demiyorum ki eleştiri yapmayın. Yapın tabii ki. Ama araştırın, bilin, edin ve ondan sonra gelin burada tartışmanızı yapın.

İzlemiyorsan, videosuna dahi bakma arkadaşım. Ortada bir emek var sonuçta, saygı duy! Ki zaten sen gelip burada tartışmasını yapıyorsan, orada burada bu konuşmayı yapıyorsan, sözlüklere gidip kötülüyor isen, senin ki klasik Türk kıskançlığı arkadaşım. Lütfen, araştıralım, bilelim, ona göre eleştirimizi yapalım. Bilip bilmeden laf çarpıyorsun, günahı senin boynuna. Çarptığın kişiden yana bir sıkıntı yok.
İyi forumlar.

İzlemiyorsan ki zorla izlettiren yok. Lafını yapmayacaksın arkadaşım. Demek ki çekemiyorsun, kıskanıyorsun ki böyle resmi, teknoloji formunda böyle bir konuyu açabiliyorsun.
Kusura bakma ama orada duracaksın. Başlıkta videonun ilginç olduğu haricinde hiçbir şahsi görüş belirtmedim. Şu ana kadar da yorum yapmadım. Tarafsız olarak da yapılan bütün yorumları okudum. Herkesin haklı-haksız olduğunu düşündüğüm tarafları var. Sonuç olarak konu hakkında söyleyebileceğim ve benim için önemli olan tek şey; ben bu konuya yapılan yorumlardan bir şeyler öğrendim. Yani diyeceğim o ki; kıskançlık gibi ithamlarda bulunup açtığım konuyu sorgulamayınız. Sizin de bahsettiğiniz gibi, konuya yorum yapıp yapmamak yine sizin elinizde.

Eğer biraz beyniniz olsa bunun oyun videosu olduğunu anlardınız. Şifreyi çözenler ne buluyor? Dün bir şey olacaktı dediğine göre ve oldu. Olan yeni bir video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Alın yeni video. Bence okullar olduğundan izlenmeleri düştü ve buna çare arıyor. Tek neden bu bence.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı