Can Değer 2024 antivirüs tier listesi

BitDefender ile Kaspersky arasında çok az bir fark var ayrıca Kaspersky'ın F/P oranı daha az. Zaten aldıkları koruma skoru aynı.

Ya kasperskyn F/P oranı nasıl daha az 230 TL'ye 3 cihaz aldım+sınırsız VPN veriyor. Normal vpn parasına geliyor. 3 cihaz için diğer rakipleri 4 katı pahalı TR'de.

Yüzde 99.90 ile 99.95 arasında fark var yine de.

Neyse hocam sonuç Kaspersky birinci olamaz. BitDefender'de HDD ve 8gb ram olduğu için sistemimi çok yavaşlattı sildim. Avast daha hafif.
Avast eskiye göre kendini çok geliştirdi ancak güncel olarak da hiçbir şekilde bir Kaspersky, bir ESET, bir BitDefender seviyesinde değil.

Avast eskiye göre kendini çok geliştirdi ancak güncel olarak da hiçbir şekilde bir Kaspersky, bir ESET, bir BitDefender seviyesinde değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 4 sene önceki Avast vs Scorpion 3.1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu da daha 1 ay önceki BitDefender. Şu virüsü bir türlü yenemediler.
Ayrıca malware testlerinde Avast saydıklarından daha başarılı.

Bu arada bu Kaspersky'sız süremde Avast One, BitDefender Free, Avast Free kurdum en güzeli gene Avast Free idi. Avast One berbat ve buglu. BitDefender eicarı silip kalıntı bıraktı yani sistemle uyumsuzluk yaşattı. Avast Free ve Kaspersky Security Cloud Free bana hiç problem yaşatmadı. Kendime göre bu ikisi iyi. Ama yeni Kaspersky Free pek iyi değil.

Bu 4 sene önceki Avast vs Scorpion 3.1
Bu da daha 1 ay önceki BitDefender. Şu virüsü bir türlü yenemediler.
Ayrıca malware testlerinde Avast saydıklarından daha başarılı.
Avast asla kaspersky seviyesinde bir firma değil.
Bu videoyu tamamen izlemenizi öneririm:

Kaspersky Free pek iyi değil.
Aslında kullanılabilecek en iyi ücretsiz antivrüslerden biri. Ücretsiz sürümünde bile premiumdaki aynı veritabanı ve motor bulunuyor. Kripto tehdit koruması, sistem izleyici, ağ tehdit önleme, E-Posta koruması, Web korumasının ücretsiz sürümde olması çok iyi bence.

Avast asla Kaspersky seviyesinde bir firma değil.
Bu videoyu tamamen izlemenizi öneririm:

Aslında kullanılabilecek en iyi ücretsiz antivrüslerden biri. Ücretsiz sürümünde bile premiumdaki aynı veri tabanı ve motor bulunuyor. Kripto tehdit koruması, sistem izleyici, ağ tehdit önleme, E-Posta koruması, Web korumasının ücretsiz sürümde olması çok iyi bence.

Evet, Avast görmedi. Bu da bir nevi sıfırıncı gün zaafiyeti gibi oluyor değil mi yani hemen o gün çıkan zararlıyı Kaspersky ve BitDefender gördü ancak diğerleri görmedi.

Ancak hocam geri dönemem. Sistemimde 10 defadan fazla mavi ekrana sebep oldu bu antivirüs. Yani BitDefender'de hem kalıntı bırakıyor hem de ağır. Geriye Avast ve AVG kaldı. Avast eski dostumu tercih ettim.

Evet, Avast görmedi. Bu da bir nevi sıfırıncı gün zaafiyeti gibi oluyor değil mi yani hemen o gün çıkan zararlıyı Kaspersky ve BitDefender gördü ancak diğerleri görmedi.
İşte Kaspersky Security Network ve Bitdefender cloudbase'in bu kadar övülmesinin nedenlerinden biri.

Ancak hocam geri dönemem. Sistemimde 10 defadan fazla mavi ekrana sebep oldu bu antivirüs. Yani BitDefender'de hem kalıntı bırakıyor hem de ağır. Geriye avasy ve AVG kaldı. Avast eski dostumu tercih ettim.
Yanlış anlamayın işinize karışmıyorum. Sadece olan şeyi söyledim ben. Avast elbette kötü bir AV değil ama Kaspersky ve Bitdefender kadar iyi de değil.

İşte Kaspersky Security Network ve BitDefender Cloudbase'in bu kadar övülmesinin nedenlerinden biri.

Yanlış anlamayın işinize karışmıyorum. Sadece olan şeyi söyledim ben. Avast elbette kötü bir AV değil ama Kaspersky ve BitDefender kadar iyi de değil.

Evet, Kaspersky'ı seviyordum hatta o beni birçok kez virüsten kurtardı. Ancak o bana 10 defadan fazla mavi ekran verdirdi direndim ama mecburdum..

Yeni konular

Geri
Yukarı