Casper bilgisayarları alınmaz!

LnCazYapma

Hectopat
Bir YouTuber abimizin sponsor doğrultusunda önerdiği bu sistemleri neden almamanız gerektiğini söylemek için açıyorum bu konuyu. Zaten Technopat kullanıcıları biliyor neyin ne olduğunu.

1- Sistemde SSD yok hard disk var(Kullanan kaldı mı? Tartışılır.)
2- RAM kapasitesi 8 GB (Günümüzde en az 16 öneriliyor.)
3- Yazılana göre anakartta Wi-Fi yok, gidip dongle almanız gerekiyor.
4- Bu kadar eksik ve bu kadar pahalı bir ürün ALINMAZ!

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi firma bu saçma fiyatların farkında. Fiyatları tekrar optimize ediyorlar. Başta evet saçma fiyatlara tanıtıldı ama ilerleyen günlerde Casper'ın da sistem satması piyasanın aşağıya çekilmesinde faydalı olacaktır. Tabii kur dengesi değiştiği takdirde bu imkansız gibi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Casper değil. Vatan, Hepsiburada vb. teknoloji sitelerindeki hazır sistemler (Tek başına satılan ekran kartları alınabilir, bazen Hepsiburada'nın kendisi iyi indirim ile ucuza RTX 4000 serisi kart bırakıyor) ve hatta özel kampanya olmadıkça Itopya ve Incehesap'tan da bilgisayar veya bilgisayar bileşeni alınmaz.

Şimdi firma bu saçma fiyatların farkında. Fiyatları tekrar optimize ediyorlar. Başta evet saçma fiyatlara tanıtıldı ama ilerleyen günlerde Casper'ın da sistem satması piyasanın aşağıya çekilmesinde faydalı olacaktır. Tabii kur dengesi değiştiği takdirde bu imkansız gibi gözüküyor.

Daha YouTuber'lara sponsor oluyorlar tanitilsin diye. Benim dusuncem milleti kaziklama yönünde.

Daha YouTuber'lara sponsor oluyorlar tanitilsin diye. Benim dusuncem milleti kaziklama yönünde.

Youtuber'ların ve yayıncıların asıl amacı zaten para kazanmak, kendini onların gözünde önemli zanneden saflar da atlıyorlar her ürüne.

Hangi youtuber tanıtmış ve önermiş ? Merak ettim nasıl anlatmış.

@LnCazYapma

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı