Neden Casper Alınmaz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

perseverance

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba!
Bugün Sizlere rezil bir bilgisayar markasını tanıtacağım:
CASPER!
Bir kaç ay önce aldığım CASPER bilgisayarın yanında Monitör hediye ettiler...
Buraya kadar iyi ama, Monitör bir kaç ay içinde çok sinir bozucu sesler çıkarmaya başladı...
"Dıııııııır -zaaaaaar-ffffffffff" gibi sesler çıkartıyordu!
O kadar övdüler :D
Hemen eski monitörümü taktım, rahatladım....

Bilgisayara gelince:
Alacağım zamanlar "oooo i3 - oooo 4 GB RAM!" diyordum...
Tabi ekran kartından haberim yoktu...
Birkaç ay içinde ekran kartının gazabına uğradım.
Ekran kartı sıcaklığından anakarttaki bir kaç yeri eritmişti...
Çok şükür bir şey olmadı.
Sonrada VGA çıkışı patladı:

f.jpg

Evet işte görüyoruz çok mükemmel bir bilgisayarı (!)
Bunun için Casper almıyoruz!
İyi günler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim övdüyse selamlarımı ilet. :)

Hocam bende tabletini almak gibi bir hataya düştüm. Her ay başında garantiyi ziyaret ediyordu. Defalarca gitmesine rağmen değişmemesi de ayrı bir ironi. Geçmiş olsun hocam ne diyeyim. İnşallah bir daha bu hataya düşmezsiniz/düşürmezsiniz.

Beyler hikayesini anlatıyorum. 40 yaşında bir abim vardı selamlar olsun. O anlatmıştı iyi dinleyin. :)
Casper o kadar rezil bir marka ki, şuan piyasada olmayan DATRON adlı adi bir markanın parçalarını urunlerini kullanıyor. Şuan piyasada bulunmayan markayı düşünün yani :) almayın aldırtmayın aman ha :)

Bu firma adına uymayan kuruluşun Müşteri hizmetleri de bir berbat dostum. Lanet olsun ki ben de bir Casper marka PC ye sahibim. ATI HD6350 , 4GB RAM , PentiumG840 2.80GHz sistem özelliklerini bana nasıl tanıttı biliyor musunuz? Tabii ben de o zaman pek anlamıyordum. GTA 4 ü son ayarlarda oynarsın dedi :D Ben de kanıp almıştım. O hevesle GTA 4 yükledim. Son ayarlarda 8 FPS alıyordum. Ben de böyle olmaz dedim GT740 aldım da biraz iyileşti PC sonraki hedefim bir işlemci almak olacak. Tek bir cümle ''Casper'dan uzak durun!''

Beyler hikayesini anlatıyorum. 40 yaşında bir abim vardı selamlar olsun. O anlatmıştı iyi dinleyin. :)
Casper o kadar rezil bir marka ki, şuan piyasada olmayan DATRON adlı adi bir markanın parçalarını urunlerini kullanıyor. Şuan piyasada bulunmayan markayı düşünün yani :) almayın aldırtmayın aman ha :)
Hocam anakartı Pegatron datron değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı