Casper Nirvana CD.BMH4160A kasaya ekran kartı önerisi

Dostum hazır masaüstü bilgisayarlar düşük bütçelerde oyun isteklerini kesinlikle karşılamaz. Hele konu Casper olunca daima ucuz ve kötü bileşenleri kullanan bir firma olduğu için kesinlikle tavsiye etmiyorum. 1500-1600TL ile oynamak istediğin oyunları gayet performanslı ve keyifli bir şekilde oynayabilirsin. Dilersen sistem toplama olarak yeni bir konu açarsan sana yardımcı olabilirim.

Teşekkür ederim ama ben toplama alırım da montaj yapmayı Window kurmayı bilmiyorum. CD falan da yok zaten ondan hazır almak istiyorum. Ne yapcam bilmiyorum ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bilgisayarcıya toplama yaptırabilirsiniz. Fakat Technopat'ın videolarını izlerseniz çok kolay olduğunu fark edersiniz. Ben de hayatım da ilk defa kendi bilgisayarımı evde kendim topladım.:D:D

Teşekkür ederim ama ben toplama alırımda montaj yapmayı Window kurmayı bilmiyorum cd falanda yok zaten ondan hazır almak istiyorum ne yapcam bilmiyorum ki
Sistemi Vatan Bilgisayar'dan topladığın zaman montaj ve diğer konularda yardımcı oluyorlar. Kesinlikle bu bütçede oyun için hazır bilgisayarlara yönelmeyin. Toplama bilgisayar almanızı öneriyorum.

Windows'u nasıl kurucam peki CD-ROM da yok bu listede ? Windows kurmak kolay mı ? USB takıp yapılıo galiba ama USB'ye nasıl atıcam? Sonra sistem Açılışta otomatik USB takınca mı oluyor yani yönlendiriyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Montajı sizin yapmanıza gerek yok Vatan Bilgisayar'dan alırsanız montajı yapıyorlar. Asla ve asla hazır almayın.

Bu parçaları bir yere not alın yada ScreenShot'ı telefonunuza atın. Vatan şubesine gidip bunlardan isteyin ve montajlanmasını talep edin. Eğer Windows kurmayı bilmiyorsanız (ki çocuk oyuncağı) eve dönerken bir bilgisayarcıya uğrayın 15-20 liraya 5 dk'da kurar.

1616.png

Dostum Windows işi basittir. Git bilgisayarcıya adama Windows 8.1.3 kurar mısın diyin. Fakat yanından ayrılmayın, parçalarınızı çalabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı