JavaScript Client-side web projesi için Framework önerisi

WoqZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce vanilla olarak, vuejs ve reactjs ile birkaç projem oldu. Yeni bir proje yapmak istiyorum bir şirket tanıtımı tarzında olacak. Web alanında en çok tecrübeye sahip olduğum Framework React olduğu için tercihim bu yönde fakat CSS olarak nasıl ilerleyeceğim konusunda kararsız kaldım. Bootstrap birkaç kez kullandım ve son zamanlarda Tailwind'i çok duyuyorum hiç kullanmadım fakat syntaxı biraz garip duruyor. Projeyi biraz hızlı bitirmek istiyorum ve çok detaylı şeyler olmayacak. Sadece Client tarafı olacak. Tavsiyelerinize açığım ve neden tavsiye ettiğinizi de belirtirseniz sevinirim.

En rahatına nasıl geliyorsa öyle yap derim. En iyi o şekilde yaparsın zaten. Çok detaylı bir şey olsun veya olmasın React zaten client side bir framework değil mi? Yani kullan gitsin.

En rahatına nasıl geliyorsa öyle yap derim. En iyi o şekilde yaparsın zaten. Çok detaylı bir şey olsun veya olmasın React zaten Client side bir Framework değil mi? Yani kullan gitsin.

Teşekkür ederim. Bir yandan yeni bir şey de öğrenmek istiyorum fakat bu projeyi de biraz hızlı bitirmek istiyorum. Aklımda hakim olduklarımla yapıp bir sonrakinde yeni şeyler denemek var fakat kararsız kaldım. Genelde hızlı öğrenirim proje de basit olacağı için arada kaldım.

Tailwind'i çok duyuyorum hiç kullanmadım.

Tailwind bana HTML ve CSS'i tekrar sevdiren kütüphane. Yani öneririrm dene.

Web alanında en çok tecrübeye sahip olduğum Framework React olduğu için tercihim bu yönde.

React güzel Framework. PHP gibi ama Client-sided :D. Tailwind'in React desteği var zaten, yani tailwind kullanabilirsin.

Hangisi basit ise onu kullanın, büyük bir proje değil ise seçim yapmak zor değil .
Ben zaten CSS ve JavaScript konularında iyi olduğum için sadece jquery kullanıyorum .Bu sayede sürekli olarak şu çıktı bu çıktı onu öğreneyim, daha sonra şu daha güzel olmuş ona geçeyim derdim olmadı .

Yeni konular

Geri
Yukarı