Coca Cola'nın tadının değişmesi

Coca Cola'nın Tadı Değişti

• Katılıyorum.

Oy: 35 79,5%
  • Katılmıyorum

Oy: 9 20,5%

• Oy verenlerin toplamı
    44

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Özellikle son birkaç aydır elim Pepsi'ye gidiyordu bugün son kez alıp bıraktım coca colayı. Eskiden ki tadı artık yok sadece camda olan kola güzel geliyor dilime oda çok az. Pepsi'nin tadı şu an daha güzel geliyor bana, bir de size sormak istedim. Pepsi mi içiyorsunuz cola mı yoksa tüketmiyor musunuz? Tadı değişti mi sizce?

Artık pek hoşuma gitmiyor, kola şişiriyor ve kesiyor tadi da harbiden degisti.
Not: Favorim gazoz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Coca-Cola'nın maalesef eski lezzeti yok. Gerçi her ürünün gün geçtikte lezzeti kalmıyor, hepsi bozuyor bir süre sonra.
2 sene önce kola ve gazoz içmeyi bıraktım. Kola bağımlılık yapıyor bende. Fast-Food restoranlarında içecekli bir menü seçiyorsam da kola yerine gazoz tercih ediyorum. Çünkü biliyorum ki dilime 1 damla kola değse her gün 2,5 Litre içmeye başlarım. :)

Sadece Coca-Cola değil aklına hangi ürün geliyorsa hemen hepsinin tadı, lezzeti değişti. Fiyatları arttıkça kaliteleri düştü.

Hatırlarsınız ki geçmiş yıllarda kola içtikten sonra burnumuz yanardı ki artık bu bile olmuyor. Son yıllarda Sağlık Bakanlığı tarafından kafein miktarı eski yıllara nazaran daha az tutulmasının büyük etkisi var. Yurt dışındayken koladan aldığım tat ile kıyaslayınca tabiri caizse şekerli sudan farkı yok gibi geliyordu.

Geri
Yukarı