Çok Oyunculu Oyun Önerileri

Mamafih

Kilopat
Daha fazla  
Oncelikle CS:GO ve LOL oynuyoruz zaten arkadaş ortaminda ben daha farkli oyunlar istiyorum. Eski oyunlar da olur. Benim sistemim acisindan pek bir sorun yok ama arkadaşlarimin sistemi kötü olanlar da var. Onlari da uzmeyecek coklu oynayabilecegimiz oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın ha Point Blank oynama boşuna indirme zahmetine de girme. Yaklaşık 6 senedir o oyunu oynuyordum fakat son 2-3 senedir ( belki daha fazla ) oyunda baş edemedikleri hile sorunu var hiçbir şekilde önüne geçemiyorlar. Rütbeye bakmadan herkes wallhack açıyor. Düşük rütbelerde aim görme şansınız daha yüksek. Tarama hilesinden tutun da doğar doğmaz ölmelere kadar bir çok hilesi var.

Zeka ve strateji istiyorsan , geceni gündüzüne katmak istiyorsan travian oynamanı öneririm zaten browser oyunu herkes oynayabilir

War Thunder öneririm size, İmzamdaki sistemde bile orta ayarlarda 1080p 50-60 fps oynayabiliyorum.
Ayrıca oyunun büyük bir kısmı ücretsiz diye biliyorum (Premium adı verilen bir şey var ve onu parayla alıyorsunuz sanırım).
Oynayışı da benim açımdan oldukça keyifli oldu, oysa ki GTA 5'i beğenmemiş adamımdır ben. :D
Oyun içerisinde 2 farklı oyun modu bulunuyor, Uçaklarla ve Tanklarla savaşabiliyorsunuz.
Oldukça gerçekçi ve kasmayan nadir oyunlardan biri, Türkçe dil deseği ve türkçe seslendirmeler de oyunun tuzu biberi adeta... :)

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Cezam olduğu için cevap yazamadım zamanında pointblank oynadim paladins de oynadim suan csgo varken o tarz oyunlar pek ilgimi çekmiyor açıkcası. Travian da oynadim belki tekrar başlayabilirim. War thunder biraz bakma firsatim oldu internetten ilgimi çekti tekrar teşekkür ederim.

Sakın ha Point Blank oynama boşuna indirme zahmetine de girme. Yaklaşık 6 senedir o oyunu oynuyordum fakat son 2-3 senedir ( belki daha fazla ) oyunda baş edemedikleri hile sorunu var hiçbir şekilde önüne geçemiyorlar. Rütbeye bakmadan herkes wallhack açıyor. Düşük rütbelerde aim görme şansınız daha yüksek. Tarama hilesinden tutun da doğar doğmaz ölmelere kadar bir çok hilesi var.
bende 5 sene oynadım ama pişman değilim ordan güzel dostluklar ve çevre edindim :) hile işin içine girince 2 senedir oynamıyorum :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı