Core i5 4440 sistem toplama

• Konuyu başlatan aalper
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Bu sisteme 270 liralık monitör takmak Ferrari'ye tüp taktırmakla eş değer. FPS meraklısı değilsen IPS modellere bak, meraklısı isen 2ms modellere bak. Kesinlikle HDMI çıkışının olmasına dikkat et. Biraz daha fiyat yüksetirsen model önerebilirim.

Bu sistem hakkında 4 tane konu açmışsın. Bu bahsettiğim 4 konunun içeriğinde de aynı sistem var, her konuda farklı bir soru sormuşsun. Anlamıyorum forumda kirlilik yaratmak hoşunuza mı gidiyor? Yardımcı olmak için giriyorum konuya, yine aynı adam çıkıyor, ama bu sefer farklı bir soruyla. Eski konunu neden devam ettirmedin?
İlk konunda bir sistem toplamışsın, tamam onu anladık. Kullanıcılar sana tavsiyede bulunmuş ve ertesi gün yine bir konu açmışsın. Herneyse, bunu da anladık. Ama ondan sonra bir konu daha, ondan sonra bir konu daha ve şimdi de farklı bir konu. AMA bunların hepsi aynı sistem. İnsanın içindeki yardımseverlik duygusunu yok ediyorsunuz ya, bundan sonra da farklı bir soru sormak için farklı bir konu açma lütfen.

Hocam yeni konu açmamın nedeni şu: kimse 5-6 kişi yorum yaptıktan sonra konuya bakmıyor. Ayni adamlar cevabı verdiler sanıp tıklamaya üşeniyor ve cevaplamıyor. Bilmem anlatabildim mi ?

Kimsenin bakmadığını söylüyorsun, "sistemde değişiklikler yaptım - konu güncel" tarzında bir mesaj atarsın tekrar üste çıkar konun.
Ayrıca ceza yersen derdini yöneticilere anlatabilecek misin acaba? Bilmem anlatabildim mi?

İyi de o monitöre üfürsen uçar. İncelerken yorumlar sekmesine bi göz atın.
Kardeşim ne bu herşeye muhalefet olma çabası? Üfürsen uçar falan?
Masa sallanmadıktan sonra monitör ne görecek te sallanacak?
O zaman 450 500tl lik yorumlar da yapılabilir. Adam 200 270 tl bütçe belirtmiş. Ucuz ürünün elbet eksikleri olacak. ya çözünürlüğü düşük olacak, ya pikselleri sıkıntılı olacak, ya gecikme süresi yüksek olacak, ya sallancak, ya ekran küçük inc olacak. Benim yorumlarıma gözünü dikip eleştireceğine kendin ürün öner.
Ürünü belirt. Altına arkadaşın gösterdiği ürünün ayağı sallanıyormuş bu ondan daha iyi de. Anlarız.

Sen bu sisteme 250 tl 'lik bir monitör alırsan sisteme hakaret etmiş olursun ve hiçbir oyunda zevk almazsın. En az 21.5 inç 1920x1080 hdmı giriş bir bir monitör şart. Bu monitör de 380 tl ile alınabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı