CS 2'de adam vuramıyorum

vertex11

Centipat
Rekabetçi girdim az önce. Ayarlarım her şeyim tam. Black bar oynuyorum. Oyunda aşırı stres oluyorum ve önündeki adamı dahi vuramıyorum. Bir de bu oyunu yapamadıkları için durmadan oyun donuyor ve Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum. Teknik sorun çok fazla duvar arkasına geçince bile vurabiliyorlar sub-tick sağ olsun. Kendimi çok kasıyorum. Ne yaptığımın farkındayım ama neden yaptığımın farkında değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Rekabetçi girdim az önce. Ayarlarım her şeyim tam. Black bar oynuyorum. Oyunda aşırı stres oluyorum ve önündeki adamı dahi vuramıyorum. Bir de bu oyunu yapamadıkları için durmadan oyun donuyor ve Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum. Teknik sorun çok fazla duvar arkasına geçince bile vurabiliyorlar sub-tick sağ olsun. Kendimi çok kasıyorum. Ne yaptığımın farkındayım ama neden yaptığımın farkında değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yapabileceğin bir şey yok Valve'ın eline düştük. Düzeltirse düzeltir. Black bar nasıl yaptın? CS2'de yapamadım ben.

Esl maçlarını izleyip kendini geliştirebilirsin. Sens ayarını sürkeli değiştirme bir Sens'e alışmaya bak zamanla oturacaktır. Bol bol ölüm maçı atarak kendini rahat oynamaya alıştır. Stress olmanı gerektirecek bir durum yok ölmekte var öldürmekte. Duo girebilirsin birisiyle oynarsan daha rahat oynarsın belki.

Karşına senin gibi biri gelirse vurursun. Senden daha iyi biri gelirse varamazsın. Oyun çok eski ve herkes belli bi seviyede oynuyor. SENİN ilk tecrübense alıştırma yap hemen oyuna girme. Zamanla adam vurursun.

Bazı kişiler doğuştan aim yeteneksizi olurlar, resim yapamama gibi düşün işte. Genetik. Olmayınca olmuyor işte herkes adam vuracak diye bir kaide yok. Senin 1 adam vurduğun sürede başkası 10 vurur, beceri farkı. Belki senin yeteneğin araba yarışı üzerinedir kim bilir.

Yapabileceğin bir şey yok Valve'ın eline düştük. Düzeltirse düzeltir. Black bar nasıl yaptın? CS2'de yapamadım ben.

NVIDIA Denetim Masası'ndan yaptım ayarı. En boy oranı seçip oyun veya program özel ölçeklendirmesini devre dışı bırak ayarını yaptım.

Karşına senin gibi biri gelirse vurursun. Senden daha iyi biri gelirse varamazsın. Oyun çok eski ve herkes belli bir seviyede oynuyor. SE'ni̇n ilk tecrübense alıştırma yap hemen oyuna girme. Zamanla adam vurursun.

1700 saatim var.

Bazı kişiler doğuştan aim yeteneksizi olurlar, resim yapamama gibi düşün işte. Genetik. Olmayınca olmuyor işte herkes adam vuracak diye bir kaide yok. Senin 1 adam vurduğun sürede başkası 10 vurur, beceri farkı.

Öncesinde böyle değildi. Her maç minimum 20 kill alıyordum. Ne olduysa şu son 1 haftada oldu. Sens ayarımı kaybettim bulayım diye uğraştım ve buldum da aslında. Ama neden bilmiyorum takıntı oluştu bende.

Öncesinde böyle değildi. Her maç minimum 20 kill alıyordum. Ne olduysa şu son 1 haftada oldu. Sens ayarımı kaybettim bulayım diye uğraştım ve buldum da aslında. Ama neden bilmiyorum takıntı oluştu bende.

Ara ver oyuna biraz, birkaç gün ya da 1 hafta. Yeteneğin uçup gidecek değil, kafanı boşalttıktan sonra geri başlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı