CS:GO'da ısınınca vuramıyorum

Kromish

Hectopat
Merhaba, Rankım yüksek değil Nova 3'üm. Isınınca hiçbir etkisi olmuyor bana. Dün 1 saatten fazla ısındım. 13 vurabildim. 2 gün önce ısınmadan 35 vurdum. Karşıya da bağlı olduğunu biliyorum. Ama 2 gün önce, düne göre daha iyiydim. Aranızda bunu yaşayan var mı? Bazen ısınmadan 5'te vurabiliyorum. İşin garip tarafı 1 saat ısınmadın hiçbir faydası olmaması.

Merhaba, Rankım yüksek değil Nova 3'üm. Isınınca hiçbir etkisi olmuyor bana. Dün 1 saatten fazla ısındım. 13 vurabildim. 2 gün önce ısınmadan 35 vurdum. Karşıya da bağlı olduğunu biliyorum. Ama 2 gün önce, düne göre daha iyiydim. Aranızda bunu yaşayan var mı? Bazen ısınmadan 5'te vurabiliyorum. İşin garip tarafı 1 saat ısınmadın hiçbir faydası olmaması.
Bence asıl olay botların zorluğu, sizi zorlayacak botlar gelmezse hatta normal oyunculardan daha hantal oynayan ki botlar öyle daha kötü olur durumunuz.

Dostum genelde isinirken pingin 0 oluyor ya maçtayken yükseliyor onun icin mermiler öyle gitmiyor.
Ve server tick farkı var bir de takım oyunu farklı oluyor Ark'ların varsa onlarla gir derim a0KB.

Nkım yüksek değil nova 3'üm. Isınınca hiçbir etkisi olmuyor bana. Dün 1 saatten fazla ısınd.

Isınma derken ne yapıyorsun ? Bence olayın ısınma ile alakası yok, aimin stabil değil. Çok fazla ayar vs değiştirme her gün en az 2-3 saat sürekli ffa dm at, üstüne aimbotz gir aim otomatik gelişiyor zaten.
Isınırken bunları kullan bana çok yardımcı oluyor.

Çok fazla ayar vs değiştirme ve fare hep aynı DPI da kullan ve.

1663452627052.png

Bunu kapat bayağı fark ediyor.

Her zaman iyi oynayacağız diye bir şey yok maalesef, inan dediğin olay herkesin başına geliyordur. Oyun içi aimin ruh haline göre de şekillenen bir şey. Ne kadar ısınırsan da vuramadığın günler oluyor ama öylesine bir oyun atayım canım çekti dediğin günlerde de iyi vuruyorsun gerçekten çok değişik bir şey :).

Her zaman iyi oynayacağız diye bir şey yok maalesef, inan dediğin olay herkesin başına geliyordur. Oyun içi aimin ruh haline göre de şekillenen bir şey. Ne kadar ısınırsan da vuramadığın günler oluyor ama öylesine bir oyun atayım canım çekti dediğin günlerde de iyi vuruyorsun gerçekten çok değişik bir şey :).
Kesinlikle doğru hocam.

Isınma derken ne yapıyorsun ? Bence olayın ısınma ile alakası yok, aimin stabil değil. Çok fazla ayar vs değiştirme her gün en az 2-3 saat sürekli ffa dm at, üstüne aimbotz gir aim otomatik gelişiyor zaten.
Isınırken bunları kullan bana çok yardımcı oluyor.
Hassasiyet ayarım aynı. Hiç değiştirmiyorum. Yprac aim mapinde hard seviyesinde 10-15 dakika ısınıp 40 dakika da özel serverlarda DM oynuyorum. Karşıma çok iyi oyuncular gelse de bazen vurabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı