CS:GO'da ısınınca vuramıyorum

@Kromish aga benim dedigim ayari yap ve konsolda bunu kullan yaz yane m_rawinput 1

Ayarı kapattıktan sonra farenin ona hızlı gelmesi çok normal bir durumdur. +
Evet adam sence m_rawinput neyde kullaniyor tabii ki varsayilan yane m_rawinput 1 de ondan mouse settings ivmesini kappat yazdim /bu tamamen alışkanlık meselesi,/ ve adam varsayılana büyük ihtimal aliskanlik edinmistir.
m_rawinput 1 seçeneğiyle oynuyorsa ayarlardan ivmeyi kapatsa bile zaten herhangi bir farklılık olmayacaktır, çünkü bu seçeneğin 1 olması farenin kendi ayarlarının kullandığını ve 0 olması ise Windows'un ayarlarının kullandığı anlamına geliyor bu sebep dolayısıyla 0 kullandığınız için hızlı gelmesi normaldir diye belirttim.

@Kromish dostum.

M_rawinput 1 seçeneğiyle oynuyorsa ayarlardan ivmeyi kapatsa bile zaten herhangi bir farklılık olmayacaktır, çünkü bu seçeneğin 1 olması farenin kendi ayarlarının kullandığını ve 0 olması ise Windows'un ayarlarının kullandığı anlamına geliyor bu sebep dolayısıyla 0 kullandığınız için hızlı gelmesi normaldir diye belirttim.

@Silinen üye bende yazdiğinizi onayladim hocam iyi akşamlar/. @Kromish = reis 2 seçenek var ya ayni ayar ya da benim dediğim ayar sana kalmiş iyi akşamlar.

Geri
Yukarı