CS:GO vs Battlefield 4

CS ile ilgili ayrı bir forum açılmalı mı?

• Evet olabilir.

Oy: 35 71,4%
  • Hayır gereksiz.

Oy: 14 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    49
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olunce yeniden dogdugumuz, kafamiza mermi yiyip kosusturmaya devam ettigimiz oyunlarda bu kadar fazla gercekcilik aramaya gerek yok, herkes keyif aldigini oynamaya devam etsin. Ayrica cs go bolumu cok hos olur. Ticaret, takim arkadasi, yeni guncellemeler vs gibi konularda rahat konusulabilecek bir ortam olur.

Olunce yeniden dogdugumuz, kafamiza mermi yiyip kosusturmaya devam ettigimiz oyunlarda bu kadar fazla gercekcilik aramaya gerek yok, herkes keyif aldigini oynamaya devam etsin. Ayrica cs go bolumu cok hos olur. Ticaret, takim arkadasi, yeni guncellemeler vs gibi konularda rahat konusulabilecek bir ortam olur.
Kafaya mermi yedikten sonra BF4'te yaşama şansın yok hani. Sniper ve Shotgun tek atıyor zaten HS'den. SW40 ve Deagle gibi tabancalarda tek atıyor. Gerçekçilik arama sebebin oyunun FPS mekanikleriyle alakalı olmalı. Çok istiyorsan sen ölünce oyundan çık bir daha oynama.

Kafaya mermi yedikten sonra BF4'te yaşama şansın yok hani. Sniper ve Shotgun tek atıyor zaten HS'den. SW40 ve Deagle gibi tabancalarda tek atıyor. Gerçekçilik arama sebebin oyunun FPS mekanikleriyle alakalı olmalı. Çok istiyorsan sen ölünce oyundan çık bir daha oynama.

Yav dostum ne Battlefield'miş ama. Fanboyluk olabilecek en yüksek seviyede.

Bu arada Yönetici arkadaşın neden başlığı değiştirdiğini sorabilir miyim? Eğer konu gereğinden fazla uzadıysa Yönetici arkadaş el atsın :)

Yav dostum ne Battlefield'miş ama. Fanboyluk olabilecek en yüksek seviyede.

Bu arada Yönetici arkadaşın neden başlığı değiştirdiğini sorabilir miyim? Eğer konu gereğinden fazla uzadıysa Yönetici arkadaş el atsın :)
Oyunun FPS mekanikleri şimdiye kadar ki en iyi yapılmış en gerçekçi FPS mekanikleri ise ben ne yapayım? Fanboyluk diyeceğine azcık araştır.

CS'yi oynayana kadar basit bir öldür geç oyunu olarak düşünüyordum. Ancak rekabetçi moduna girince iş değişiyor. Açıkçası CS varken ben gidip de ne BF3, ne de BF4 oynarım. Oynamıyorum da zaten.

Bence Cs biraz yetenek ve zaman harcama isi.Oyunun gercek tadina varabilmek icin once belli bir seviyeye gelmen gerekiyor yoksa yukardaki arkadas gibi oyunda ezilirsin sonrada yok zaten gercekci degil yok efendim bu silah gercekte boyle ates etmiyor dersin bidahada girmezsin.

Bence Cs biraz yetenek ve zaman harcama isi.Oyunun gercek tadina varabilmek icin once belli bir seviyeye gelmen gerekiyor yoksa yukardaki arkadas gibi oyunda ezilirsin sonrada yok zaten gercekci degil yok efendim bu silah gercekte boyle ates etmiyor dersin bidahada girmezsin.
Kesinlikle katılıyorum :)

Diyorsun ki ayağa ne zaman vurup HS atacağını hesaplarsan çok keyifli oluyor. Bende diyorum ki ayağa vurup HS atınca zevk almıyorum. Bu kadar. BF gerçekçi olduğu için sevilen bir oyun zaten. Mesela Hardline'de o yüzden o kadar yerin dibine sokuldu. Çünkü ne BF grafiklerine sahipti ne de o gerçekçi FPS mekaniklerine. Bu kadar yani. Uzatmaya gerek yok. 1. sayfada da bunu yazdım 4. sayfa oldu hala aynısını yazıyorum.

Diyorsun ki ayağa ne zaman vurup HS atacağını hesaplarsan çok keyifli oluyor. Bende diyorum ki ayağa vurup HS atınca zevk almıyorum. Bu kadar. BF gerçekçi olduğu için sevilen bir oyun zaten. Mesela Hardline'de o yüzden o kadar yerin dibine sokuldu. Çünkü ne BF grafiklerine sahipti ne de o gerçekçi FPS mekaniklerine. Bu kadar yani. Uzatmaya gerek yok. 1. sayfada da bunu yazdım 4. sayfa oldu hala aynısını yazıyorum.
4 sayfadır fanboyluğunuz konuşuyor bence.

Arkadaşlar öldükten sonra tekrar doğabildiğiniz bir oyunda gerçekçilik aramayın. İkisi de benim sevdiğim, güzel fakat bir o kadar da gerçekçilikten yoksun oyunlar. Cs'de Anti teröristler bombayı neden imha etmek yerine zarar vermeyecek bölgelere atmıyorlar ? Veya neden imha etmeye uğraşıyorlar ? İmha etmek yerine c4 bloğuna giden bütün kabloları koparırlarsa bir elektirik akımı gitmez ve bomba patlamaz. Oyun hamuru kıvamında bir şeydir c4. Bir kvamını kopararak da patlama şiddetini azaltabilirler. Bf'de ise adamları öldürmek için ben neden uçak süreyim ? Neden helikopter süreyim ? Pusar beklerim. Fakat iş gerçekçilikte değil. Ha mekanikler olarak söylüyorsanız Cs'nin mekanikleri, geri tepme oranları daha iyi. Fanboy olmaya gerek yok. Ayrıca Bf oynarken Cs'den daha çok zevk alıyorum çünkü hem grafikleri muhteşem, hem de online olan sayılı oyunlardan bir tanesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı