CS2 yüksek hassasiyette el ağrısı neden yapıyor?

Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var. Normalde 800 EDP'ı ile oynuyorum bugün 1200 EDP'ı ile oynamak istedim agresif hareket etmek hoşuma gidiyor lakin iki kez ölüm maçı girdikten sonra elimde bayağı ağrı oluştu oynarken de fareyi fazla sıkıyordum çünkü hassasiyeti ve fareyi kontrol etmek zor oluyor. Oynarken elim bayağı bir terledi ve sürekli havluyla silmek zorunda kaldım. 1200 EDP'ı ile oynarken bayağı keyif aldım. Bu hassasiyetle oynamaya devam etmemin bana bir zararı olur mu yoksa eski hassasiyetime devam mı etmeliyim?
Fareyi sıkmak ile bitmiyor bu iş. Sen her ne kadar fareyi sıkıyormuş gibi hissetsen bile asıl tüm yükü bileğine indiriyorsun ve bu sağlıklı değil. Bir Premiere veya Competitive maç ortalama yarım saat alıyor desek maksimum 2 veya 3 el oyna derim. Öldüğünde veya satın alma araları gibi boş kaldığın zamanda elini bilekten alarak döndür o şekilde bileğini gevşetip rahatlat.

Bende 1200 dpi kullanıyordum eskiden sonra 1000 e düşürdüm. Oynadıkça alışırsınız hızlı alışmak istiyorsanız. Traning atın o şekilde sense alışırsınız. Aim botz training atölyeden oynayın.
Teşekkür ederim deneyeceğim

Fareyi sıkmak ile bitmiyor bu iş. Sen her ne kadar fareyi sıkıyormuş gibi hissetsen bile asıl tüm yükü bileğine indiriyorsun ve bu sağlıklı değil. Bir Premiere veya Competitive maç ortalama yarım saat alıyor desek maksimum 2 veya 3 el oyna derim. Öldüğünde veya satın alma araları gibi boş kaldığın zamanda elini bilekten alarak döndür o şekilde bileğini gevşetip rahatlat.
Evet haklısın ama hassasiyet max 900 dpı iken fazla sıkmıyorum ama 900 üstüne ne zaman çıksam aşırı kasıyorum kendimi ve nişan alırken çok titrediğini farkediyorum

Evet haklısın ama hassasiyet max 900 dpı iken fazla sıkmıyorum ama 900 üstüne ne zaman çıksam aşırı kasıyorum kendimi ve nişan alırken çok titrediğini farkediyorum
O zaman 900 üstüne çıkma zaten elin de titriyormuş titrek eller ile nasıl adam vuracaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı