Dell teknik servisi farklı monitör gönderdi

Monarchh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Dell G2422HS model bir monitöre sahiptim ve değişim için Dell'in sitesinden ticket açmıştım. Onunla rda kabul edip değişimin olacağını söylediler. Kargo geldi fakat farklı bir monitör göndermişler sanırım. Modeli Dell G2524h ve eski monitörü verecek miydik? Bana bunun hakkında hiçbir bilgi verilmedi.

Gönderdikleri monitör anladığım kadarıyla daha üst model herhalde sizin elinizdeki kalmadığı için üst model göndermişler. Eski ürünü gönderip göndermeme konusunda da firmayla iletişime geçin normalde ürüne servise verdikten sonra değişim kararı çıkardı sizde nasıl öyle oldu anlamadım.

Gönderdikleri monitör anladığım kadarıyla daha üst model herhalde sizin elinizdeki kalmadığı için üst model göndermişler. Eski ürünü gönderip göndermeme konusunda da firmayla iletişime geçin normalde ürüne servise verdikten sonra değişim kararı çıkardı sizde nasıl öyle oldu anlamadım.
Dell deki sistem böyle sanırım. Ayrıca aynı konuyu başkası da açmış onlara stok olduğumu belirtmişler ama ona da bu modeli yollamışlar. (Konu sahibinin eski monitörü benimkiyle aynı)

Hocam eskisinden daha iyi bir model göndermişler. Denildiği gibi eğer ellerinde stok yoksa daha üst model vermiş olabilirler.

Hocam eskisinden daha iyi bir model göndermişler. Denildiği gibi eğer ellerinde stok yoksa daha üst model vermiş olabilirler.

Hocam dediğim gibi farklı bir konu sahibi her şeyiyle aynı durum ve modeller yalnız benim aklıma takılan tek şey bende şu an eski monitörde var onun hakkında bir bilgi vs vermediler.

Hocam dediğim gibi farklı bir konu sahibi her şeyiyle aynı durum ve modeller yalnız benim aklıma takılan tek şey bende şu an eski monitörde var onun hakkında bir bilgi vs vermediler.

Eski monitör tamir edilemez ya da masrafı çok yüksek olduğu için değişim vermişlerdir zaten hocam, elinizdeki monitör onlar için ekstra maliyet olur kargo vs zaten isteyecek olsalardı size önce ski monitörü gönderin yenisini sonra göndereceğiz derlerdi diye düşünüyorum.

Eski monitör tamir edilemez ya da masrafı çok yüksek olduğu için değişim vermişlerdir zaten hocam, elinizdeki monitör onlar için ekstra maliyet olur kargo vs zaten isteyecek olsalardı size önce ski monitörü gönderin yenisini sonra göndereceğiz derlerdi diye düşünüyorum.
Hocam monitördeki sorunu size görsel olarak ekledim.

Dosya Ekleri

• image2.jpeg
    image2.jpeg
    150,6 KB · Görüntüleme: 28
  • image0.jpeg
    image0.jpeg
    70,4 KB · Görüntüleme: 25
  • image1.jpeg
    image1.jpeg
    150,7 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı