Depolama arttırmak

GhostRose25

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar iyi günler.
Notebookum 256 GB M.2 SSD'ye sahip ve 2'ye bölünmüş vaziyette.
D. Sürücüsü içinde sadece oyunlar var orası okey :D ancak C. Diski sanırsam gereksiz uygulamalarla dolu (ya da en azından ben öyle düşünüyorum ) bunları nasıl silebilirim ya da direkt format mı atmam daha iyi olur? (şayet ev ortamında format biraz riskli gibi benim için driverlar falan bilgisayarcıda ise yani 350 TL vermekte istemiyorum. İdareten biraz yer açsam yeterli C diskinde)

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-29_110953014.png
    resim_2024-04-29_110953014.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Ne kadar süredir kullanıyorsun bilmiyorum ama en temizi format atmaktır.
Biraz videosunu izlesen nasıl atılır sürücüler nasıl kurulur falan rahatlıkla yaparsın hatta USB belleği hazırladıktan sonra telefonundan izleyebilirsin aşamalı olarak daha kolay olur.
Zor bir şey değil 350TL vermene gerek yok.

Beni korkutan şey daha çok driverlar diyebilirim (onu da aslında isteğe bağlı güncelleştirmelerde yapabiliyor... Bekle biraz D: Formtliyayım gitsin )

İsteğe bağlı güncellemeler evet bazı sürücüleri güncelliyor ama bildiğim kadarıyla ekran kartı sürücüsünü falan elle indirmen gerekiyor.

İyi günler. Ne kadar süredir kullanıyorsun bilmiyorum ama en temizi format atmaktır.
Biraz videosunu izlesen nasıl atılır sürücüler nasıl kurulur falan rahatlıkla yaparsın hatta USB belleği hazırladıktan sonra telefonundan izleyebilirsin aşamalı olarak daha kolay olur.
Zor bir şey değil 350TL vermene gerek yok.

İsteğe bağlı güncellemeler evet bazı sürücüleri güncelliyor ama bildiğim kadarıyla ekran kartı sürücüsünü falan elle indirmen gerekiyor.

11/11/2023 tarihinde (gurbette iken bir akraba atmıştı sorunsuz şimdilik :D) ayrıca ekran kartı HD 620 işlemcinin içine gömülü herhalde driver yüklemem gerekmez diğer düşünmekteyim.
Ve yazarken fark ettim şey... Biraz fazla mı uygulama indirmişim?

11/11/2023 tarihinde (gurbette iken bir akraba atmıştı sorunsuz şimdilik :D) ayrıca ekran kartı HD 620 işlemcinin içine gömülü herhalde driver yüklemem gerekmez diğer düşünmekteyim.
Ve yazarken fark ettim şey... Biraz fazla mı uygulama indirmişim?

Hangi uygulamalar yüklü bilmiyorum ama zaten uygulamalar fazla alan kaplamıyor yani en azından yüksek boyutlu denmeyecek kadar. ozaman driver indirmene gerek yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı