DFS bilgisayar rezilliği

Buradaki sorun iade oluşturun dedikten sonra adam yeniden harcama yapıp 2. kartı alıyor nasıl olsa iade olacak diye ama bu sefer iadeden vazgeçiliyor adam ne yapacak 2 tane ekran kartını.

Yerleri ankarada kardeşim. Bende güvenemedim sitesine gidip elden aldım işlemciyi. İlgi konusunda iyiydi. Hafif bedensel engelli biri çalışıyordu güzelce ilgilendi. Coil Whine sesi şu dönemde çoğu ekran kartında var. Ben vatandan sıfır 6600 XT aldım. Eve geldim CW vardı. Gittim değiştirdim geldim yine vardı. CW konusuna çok takılmamak lazım. Kartın iadesi konusunda ise size karşı yanlış yapılmış. O konuda THH’ye gidip hakkınızı arayın.

Cw yüksek kartlarda olabiliyor ve psun yetmemiş olabilir 4000 serisini sağlıklı bir şekilde beslemek için adaptöre PSU'dan doğrudan kablo takmak lazım yani tek kablodan çıkan 8+8'i takmak sağlık bir güç aktarımı yapmaz yani PSU'dan toplam 3 tane 8 pin çıkarman lazım.

Aynı
Kablo değiştirilmedi mi? Sorununuz ne anlamadım tam olarak.
mağazadan aldığım 2 karttada problem çıkınca iade taleb ettim onlarda iade sürecini başlattılar sonrasında suçu kabloya bularak süreci iptal ettiler.

Cw yüksek kartlarda olabiliyor ve psun yetmemiş olabilir 4000 serisini sağlıklı bir şekilde beslemek için adaptöre PSU'dan doğrudan kablo takmak lazım yani tek kablodan çıkan 8+8'i takmak sağlık bir güç aktarımı yapmaz yani PSU'dan toplam 3 tane 8 pin çıkarman lazım.
Psu gayet yeterli msi 750w psu mevcut.

Elimden 3 tane 4080 geçti farklı modelleri. Hepsinde cw var ama kapak kapalıyken duyulmuyor. Kapalıyken duyuluyor ise sıkıntı büyük. PSU 1200 watt 80+ platin thermaltake:)

Aynı

mağazadan aldığım 2 karttada problem çıkınca iade taleb ettim onlarda iade sürecini başlattılar sonrasında suçu kabloya bularak süreci iptal ettiler.

Psu gayet yeterli msi 750w psu mevcut.
Coil Whine artık kartlar çok güçlü olduğu için genelinde oluşan bir problem maalesef. İade konusunda sorun yaşıyorsanız Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun.

Aldığınız her iki üründe sıfır kapalı kutu muydu ? Bence firmanın değişim ve iade yapması bile iyi bir şey. Vatan bilgisayar, amazon, hepsiburada haricinde hiç bir firma bu şekilde işlem yapmıyor. Mesela itopya servise göndermeden asla iade, değişim yapmıyor.

Aldığınız her iki üründe sıfır kapalı kutu muydu ? Bence firmanın değişim ve iade yapması bile iyi bir şey. Vatan bilgisayar, amazon, hepsiburada haricinde hiç bir firma bu şekilde işlem yapmıyor. Mesela itopya servise göndermeden asla iade, değişim yapmıyor.
Servise gönderilen ürün sorunsuz çıksa bile müşteri memnuniyeti ve tüketici hakları kapsamında iade yapılması zorunludur. Tabi 14 gün içinde iade edildiyse.

Servise gönderilen ürün sorunsuz çıksa bile müşteri memnuniyeti ve tüketici hakları kapsamında iade yapılması zorunludur. Tabi 14 gün içinde iade edildiyse.
Evet bu yasal hak ama itopya asla uygulamıyor. Arızalı çıkan psu yu 10 gün sonra servisten onay gelince iade almışlardı. 14 gün olayını takmıyorlar.

Geri
Yukarı