Ebrar Bilgisayar rezilliği

Biri gelmiş o site ne kanka diyor, bu firma senin yaşından büyüktür. Böyle talihsiz olaylar bütün sitelerde başınıza gelebilir. Ben başıma gelenleri yazsam öve öve bitiremediğiniz siteler hepsi. Yani x bir firmada bu sorunu yaşayabilirsiniz. Ortada bir hata var doğrudur ama bu siteyi kötü yapmaz. 50 lira için nelerle uğraşılıyor anlamış değilim. Şurada yazılan yorumlara sadece gülüyorum. :)

@matadoria kusura bakmayın ama diğer firmalar umurumda değil. Ortada mağduriyet var. Diğerleri böyle diye bu böyle olmamalı. Ebrar Bilgisayar'a yakışmamış. WhatsApp hesabını kullanan arkadaş da yanlış yapmış. Hemen iletmesi gerekirdi. Ancak unutmuş ya da sonraki güne ertelemiş.

Söz konusu 50 TL değil, 200 TL. Velev ki 50 TL olsun. Belki bütçesi sınırda ve 50 TL gibi bir parayı karşılayamayacak.

Mağduriyete de mağduriyet diyelim ki Ebrar Bilgisayar gibi köklü firmalar bu tip hatalar yapmamalı.

50 lira için nelerle uğraşılıyor anlamış değilim.

Herkes 50 lira diyor da bu 50 lira nereden çıktı acaba? 50 değil 450 TL fark ödemiştim ben o zamanın parasıyla, almak istediğim monitörü herhalde ya 1 ya da 2 hafta sonra anca alabilmiştim. 2 hafta bekleyip 450 TL fazladan ödememe ne gerek vardı?

Aylar aylar öncesinden açılmış konu, ben bile konuyu açtığımı unuttum. Şimdi bir baktım ki 50 liradan bahsediliyor hala 😀

Başlık ucundan abartılı kaçabilir, yalan yok bir hata yapmışım. Ama yine de iade işlemlerinde pek de iyi sayılmayacaklarını gösteriyor bu konu. Hızlı değiller.

Geri
Yukarı