"Discord hesabın devre dışı bırakıldı" hatası

süper man

Femtopat
Daha fazla  
Discord'a girmiştim ve hesabıma girecektim. Orada yazan bir şey gördüm "Discord hesabın devre dışı bırakıldı." Hesabımı nasıl geri açarım? Discord'a mail gönderdim, cevap verdiler.

Whats up süperman,

We just want to confirm that we've received your message (13734090). Our Support Team is slamming away and will tackle your request as soon as their rocket boosted finger tips can GET to it.

Cheers,
The Discord Team

Discord'a girmiştim ve hesabıma girecektim. Orada yazan bir şey gördüm "Discord hesabın devre dışı bırakıldı." hesabımı nasıl geri açarım? Discord'a mail gönderdim, cevap verdiler.

Discord'da da Instagram'daki gibi hesabı devre dışı bırakma var. Açabilmeniz lazım bir yerden. Siz bırakmadıysanız çalınmış olabilir. Ancak Discord'la da alakalı olabilir. Spam vb. şeyler yaptıysanız devre dışı bırakılmıştır üstteki hocamın dediği gibi.

Muhtemelen reklam yaptın veya spam yaptın. Olabilir ticket aç.

ben j4j yapıyordum hesabım çalınmış olamaz ve beni birden discord attı geri girmeye çalıştığımdada bu hesap devre dışı dedi.

Hocam açık konuşun bir yerde reklam yaparak millete spam mı attınız acaba?

J4j yaptım ama hesabım açlır mı? 1 hafta sonra mailde attım cevap verdiler.

Neden j4j denilen şeyi yapıyorsun? Discord acımaz hocam. Hesaba elveda demeni öneririm.

Hocam reklam yaparak sunucumu büyütüyordum.

Neden j4j denilen şeyi yapıyorsun? Discord acımaz hocam. Hesaba elveda demeni öneririm.

Yani direk mesaja giriyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
J4j yaptım ama hesabım açlır mı? 1 hafta sonra mailde attım cevap verdiler.

Hocam reklam yaparak sunucumu büyütüyordum.

Yani direk mesaja giriyordu.
1621590988359.png

Yeni konular

Geri
Yukarı