"Discord hesabın devre dışı bırakıldı" hatası

Bazen hesap çalınıp spam atılıyor. Benim hesabımda o şekilde kapatıldı. Discord hesabına bağlı E-posta adresinizde nedeni olması lazım.

"Bedava Nitro" linklerine tıkladıysan geçmiş olsun hesabı kapattırmış olabilirler. Nitro sunucusu kurduysan, j4j yaptıysan veya invite karşılığı bir şey verdiysen de kapatılabilir. Discord ToS oku.

"Bedava Nitro" linklerine tıkladıysan geçmiş olsun hesabı kapattırmış olabilirler. Nitro sunucusu kurduysan, j4j yaptıysan veya invite karşılığı bir şey verdiysen de kapatılabilir. Discord ToS oku.
Yok hiç birşeye tıklamadım okuldan bi geldim böyleydi
##- Lütfen yanıtınızı bu satırın üzerine yazın -##
Whats up Erdinç IŞIK,

We just want to confirm that we've received your message (21323020). Our support team is slamming away and will tackle your request as soon as their rocket boosted finger tips can get to it.

Şöyle birşey dediler ne yapmam lazım bilen varmı anlamadım
Whats up Erdinç IŞIK,

We just want to confirm that we've received your message (21323020). Our support team is slamming away and will tackle your request as soon as their rocket boosted finger tips can get to it.

Şöyle birşey dediler ne yapmam lazım bilen varmı anlamadım
Whats up Erdinç IŞIK,

We just want to confirm that we've received your message (21323020). Our Support Team is slamming away and will tackle your request as soon as their rocket boosted finger tips can get to it.

Şöyle bir şey dediler ne yapmam lazım bilen var mı anlamadım

Geçen ben 7 yaşındayım diye chate yazmıştım birisi şikayet etmişti kapatıldı hesap. 😂 tekrar açmayı başardım Discord yaşının gözüktüğü bir kimlik ve selfie istiyor.
Evet öyle oluyor genelde. "Bu kullanıcı 11 yaşında!" diye şikayet gittiği zaman hesap sorgusuz sualsiz askıya mı alınıyor acaba? Sanmıyorum ama öyleyse aşırı saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı