Dişe dolgu acıtır mı?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 64
  • Görüntüleme 26B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Alp Taha Belek 950 TL istiyorlar yapsınlar artık bir iki iğne.

Hazır yaptırmadan bilgimde yok nasıl yaptırmalıyım? Dolgu düşer mi? Biraz anlatın yahu. :D

Büyük ihtimal 1 iğne yaparlar. Sonrası zaten kolay ağız uyuşuyor oyuyorlar dişini sadece kötü biyeri kokusu başka korkucak bişey yok merak etme :D

Diş önemli ya kaybedince kıymetini anlıyoruz. Zamanında önemsemedim şimdi gece gündüz fırçalasamda nafile. Sabah ve akşam fırçalıyorum çürükler gitmiyor önler filan beyazlıyor o kadar.

@Alp Taha Belek 950 TL istiyorlar yapsınlar artık bir iki iğne.

Hazır yaptırmadan bilgimde yok nasıl yaptırmalıyım? Dolgu düşer mi? Biraz anlatın yahu. :D

Ben 2 yıl aynı dolguyu kullandım. 2 yılın sonunda zaten kanal tedavisi olacak diye 2 kere dolguyu çıkarttı ve yenisini ekledi :D. Birde ben çok sert şeyler yiyordum. Tabii sağlam diye "abanmayın" :D. Güzel bir hekimlik ise düşmez. Benim ağabeyim devlet yerine yaptırmıştı 2 ay olmadan düşmüştü.

Çok tavsiye edilen eski bir yere gidiyorum. Ata diye bir yer.

He birde elma çok yerim ekşi elma. Ve genelde serttir.

Çok tavsiye edilen eski bir yere gidiyorum. Ata diye bir yer.

He birde elma çok yerim ekşi elma. Ve genelde serttir.
O kadar kolay düşmez o dolgunun durumuna bağlı bir gün simit yerken düşmüştü bende daha sonra özel doktora gittim hala düşmedi 5 yıl olmuştur.

Dolgunun düşmeyecek garantisi yok.
Aslında dolgunun düşüp düşmemesi dişlerinize bağlı, eğer ilerde dolgu yapılmış dişiniz çürümeye tekrar başlarsa dolgunuzu ekmek arasında bulursunuz:ROFL:.
Ben dişlerimin yaklaşık % 70'ini yaptırdım. İlk iğnenin azıcık acısı dışında herhangi bir acı his etmiyorsunuz.

Edit: Dişlerim 2 yılını doldurmadan hakkın rahmetine kavuştular:(.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı