Dişe dolgu acıtır mı?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 64
  • Görüntüleme 26B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tıp ile ilgili bir şeyden korkmak biraz aptallık olur hiç olmazsa seni uyuturlar öyle yaparlar. Tek korkacağın şey kanser bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanser'den korksan da korkmasan da o seni öldürür. Onun doğası öldürmektir.

Her hafta diş doktoruna gitmek zorundayım. Artık kokulara alıştım. İğne vurmadan önce zaten ağzına ilaç sıkıyor sonra iğne vuruyor. Toplam 4 dolgu yaptırdım. 2 tanesini iğne vurmadan yaptırdım zamanım yoktu... Eğer apse gibi bir sorunun yoksa acımadan biter. Eğer ki apse falan varsa iltihabın akması anlatılmaz yaşanır. O kadar kötü bir şey. Fakat dolgu ile bitecekse hiç ürkmenize gerek yok ben bazen gözümü kapatıyorum dalıyorum iş bitmiş oluyor. İltihabın akması için bölgeye baskı uygulamasında ağrır ama iltihap aktıkça ağrı yavaş yavaş geçer. Küçüklüğümden beri doktora gidiyorum alışıyor insan...

Hiç acı çekmessin bana inan. Bende ilk korktum sonra bişey yokmuş dedim. Diş çektirmeye giderken bile Annem'e "Dolgu yaptırsak olmaz mı ya ?" Dediğimi hatırlıyorum :D

Allah'tan kanal tedavisi yapılmayacak bir anlattılar harbi kortum.

Sana kanal açacaklar zaten emin ol. :D Söyle hızlı kuruyan çimento kullansınlar. Malzemeden çalmasınlar. :D

Ben 6 yaşından beri dolgu yaptırıyorum, bana hiç iğne yapmadılar. Sayfadaki herkes benden ayrıcalıklıymış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı