Disk izlencesi harddisk bölümünü sıfırlayamıyor

anil1906

Kilopat
Daha fazla  
Catalina kurulumu yapamadığım için Mojave denemeye karar verdim. Bu sefer kurulum ekranına geldim ama Apple HFS olarak ayırdığım diski biçimlendiremiyorum. Ek olarak ad, biçim seçeneklerinden sonra düzen seçeneği görünmüyor. Fotoğraf ile göstereceğim şimdi.
5FE44648-9744-4B0F-A4AC-BBECCA9C12DC.jpeg
4168C517-2228-4C29-A514-EFB9C0919463.jpeg
A389B6D1-5410-4D29-9E9D-C11A8384C97C.jpeg

300 MB'lık EFI oluşturmama rağmen hala işlem yapamıyorum.. Neden kimse yardım etmiyor?
EDİT:Kimse yardım etmediği için ben de madem böyle olmuyor bütün diski formatliyim dedim ve windows'umu da sildim. Ama yine hata aldım. Disk silme sorunsuz gerçekleşti ama kuruluma geçince MacOS kurulamadı dedi..
47231E28-8BD1-45AF-BFB3-63EE6852B593.jpeg

Son düzenleme:
Öncelikle kimse yardım etmiyor değil. macOS bölümünde ben ve claus birlikte görev almaktayız. İnsanız bizde sonuçta.
Sorununuza gelecek olursak sistem özellikleriniz nedir? Disk bölümünü Windows kurup bölüm ayırıp o bölümü paragon gibi bir yazılım ile Apple biçimi olarak formatlamanız lazım ve sonrasında kurulumda direkt kurabilirsiniz. Rehberlerimiz mevcut. Kurulumdaki hata ise eksik indirme veya yanlış yazımdan kaynaklı olabilir.

Öncelikle kimse yardım etmiyor değil. macOS bölümünde ben ve claus birlikte görev almaktayız. İnsanız bizde sonuçta.
Sorununuza gelecek olursak sistem özellikleriniz nedir? Disk bölümünü Windows kurup bölüm ayırıp o bölümü paragon gibi bir yazılım ile Apple biçimi olarak formatlamanız lazım ve sonrasında kurulumda direkt kurabilirsiniz. Rehberlerimiz mevcut. Kurulumdaki hata ise eksik indirme veya yanlış yazımdan kaynaklı olabilir.
cevabınız için sağolun. moderatörler hariç bi yardımlaşma vardır diye düşünüp öyle yazmıştım konuyu 50 100 kişi görüp kimse bir şey demeyince.. sorun için de indirmede bir sorun olmuş sanırım başka bir imaj kullanınca kurulum gerçekleşti lakin 5 dakikada boot ediyor sistem. bu akşam nerede takıldığıyla ilgili yeni konu mu açmam lazım yoksa bu konudan mı devam ediyim?
AAEBB99F-5439-4D12-8E09-F253D723FF38.jpeg

burada kextd stall 3 kere falan geliyor ve bu sırada bir işlem yaptığını düşünmüyorum kextd stall herhalde kextlerden birinin çökmesi olsa gerek. daha sonra 10 15 satir kod gelip sistem açılıyor ve sistemde herhangi bir kasma donma yok çok hızlı.

Son düzenleme:
Şu efi klasörünü deneyebilirsiniz:

sistem mojave, herhangi bir sorun olur mu?
daha kötü oldu hiç açılmıyor belki de mojave olduğundandır. her neyse zaten sıfır kurulum yapacaktım bir daha teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı