Dual-Core CPU E5700 2. El Bilgisayarımı Ne Kadara Satabilirim ?

Sociologist

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhabalar,

Elimde 2. el çok temiz kullanılmış. HP marka bilgisayar var. Bilgisayar 2.5 yıllık. Klavye, mouse, kasa, monitör. Hepsi siyah renktir ve şıktır. (Resimlerini eklerim). Ürünün özelliklerini yazıyım dilerseniz.

• 21" DVI & VGA Monitör
  • Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz
  • Intel G41 rev. A3 Chipset
  • 2x2 Toplamda 4 Gb ram (Samsung - Gskillmarka) DDR3
  • Foxconn 2A8C Anakart
  • Harici ekran kartı yok
  • WD Blue 320GB HDD
  • Windows 8.1 İşletim sistemi (ilaçlı)
WU372EA.jpg

Bilgisayarın örnek resmi. Birebir aynısıdır. Fatura, dvd içeriği, kitapçıklar vs. duruyor.

Yardımcı olabilir misiniz ? Eğer idare edebilecek bir fiyata satabilirsem. Note3 alacağım :)

@Recep Baltaş Abi bi' yardımcı olabilir misin ? Satabilirsem telefon alacam bundan daha performanslı olduğu kesin. En azından taşıyabilirim. S3 Mini telefonumu yükseltmiş olurum.

Nasıl parça parça satabilirim ? Anakart falan yeni değil. Ram, HDD ayırsam iyi olmaz.
Ona bakılırsa benim eski pc min parçaları 3-4 sene vardı :D .Ben hepsini ayrı ayrı satmamıştım,Anakartı,Ram'ı,İşlemciyi ve stokfanı birlikte satmıştım,sonra kalan boş kasayı satmıştım,HDD ve DVD room'u yeni topladığım pc ye taktım.Yani siz,işlemciyi anakartı ramı ve stok fanı birlikte satın,sonra da kalan kasayı,dvd room'u ve hdd yi birlikte satın.Monitörde size kalmış...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı