Düz yürüyerek kilo verilir mi?

• Konuyu başlatan MzSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 214
Yanıt için teşekkür ederim. Arkadaşım koş daha iyi olur dedi fakat düz bir yerde yurusem sorun olmaz degil mi verebilir miyim diye düşündümde.
Koşu daha iyi olur diye düşünüyorum, ama yürüyerekte verebilirsin. Ama sadece yürümek yetmez yediklerine ve içtiklerinede dikkat et.

Yanıt için teşekkür ederim. Arkadaşım koş daha iyi olur dedi fakat düz bir yerde yurusem sorun olmaz degil mi verebilir miyim diye düşündümde.

Koşmak saçma olur dediğim gibi hafif bir tempo da koşun kendinizi parçalamadan ve de kalori açığı oluşturup yeterli suyu için verirsiniz.

Ya genelde yürümek daha çok kilo verdirir diyorlar da koşarken daha çok terleyip yoruluyoruz nasıl yürürken daha fazla kilo verilebilir anlamıyorum. Ben olsam ormanlık alan varsa orada koşardım.

1saat yürümek ve de koştuğun için hızlı yorulup 10dkdan sonra durmak var koşup fazla terlemek fazla yorulmak fazla kalori yakmak manasına gelmez.

1saat yürümek ve de koştuğun için hızlı yorulup 10dkdan sonra durmak var koşup fazla terlemek fazla yorulmak fazla kalori yakmak manasına gelmez.
Ben kendim normal koşarken yorulup durmuyorum hani üstteki arkadaşın dediği gibi depar atmadan düzgün koşarsan daha çok verim alırsın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı