Custom ROM E Tab4 için ROM önerisi

hasanbrky78

Hectopat
Nasıl belalı bir tablet ise, hiçbir Allah kulu ROM yazmaz mi? 😂 internette S3 mini özellikleri uyumlu yazıyor. Direk S3 mini ROM'unu yüklesem sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl belalı bir tablet ise, hiçbir Allah kulu ROM yazmaz mi? 😂 internette S3 mini özellikleri uyumlu yazıyor. Direk S3 mini ROM'unu yüklesem sorun olur mu?
Hocam E-Tab 5 var bende ancak benden size tavsiye kullanmayın derim. Rom attım ben ve 7.0 oldu sürümü ancak RAM o kadar yetersiz ki hiçbir şey yaptırmıyor maalesef, tavsiyem en az 4 GB RAM olan bi tablet almanız ancak iş görür. Yani bende durum böyle siz ne için kullanacaksınız?

hocam buda android 4.x.x bu sürüm YouTube dahil hiçbir şey desteklemiyor. 5.x üstü rom lazım.
Hocam ROM yükseltince emin ol desteklese bile sıkıntılı oluyor. Bende 4.4 sürümü vardı değiştirdim en ideali 6.0 idi ben 7.0 yaptım tamam artık destekleme konusunda sıkıntım neredeyse hiç yok ama kasıyor ve donuyor. Yine de sen bilirsin, ben artık sadece bilgisayarımdaki Spotify kontrolü için kullanıyorum. Çünkü RAM yetmiyor 1.5 GB RAM neye yeter ki?

Hocam ROM yükseltince emin ol desteklese bile sıkıntılı oluyor. Bende 4.4 sürümü vardı değiştirdim en ideali 6.0 idi ben 7.0 yaptım tamam artık destekleme konusunda sıkıntım neredeyse hiç yok ama kasıyor ve donuyor. Yine de sen bilirsin, ben artık sadece bilgisayarımdaki Spotify kontrolü için kullanıyorum. Çünkü RAM yetmiyor 1.5 GB RAM neye yeter ki?

Hocam en azından küçük yeğenim için YouTube kids falan destekler keşke e tab 4 için de biseyler olsaydı.

Hocam en azından küçük yeğenim için YouTube kids falan destekler keşke e tab 4 için de biseyler olsaydı.
Hocam yanlışım yoksa o cihaz 5.0 bile zor destekliyor RAM'den dolayı, siz RAM olayını küçümsüyorsunuz ama elimde Lenovo NOTE K6 telefon var 3 GB RAM ve 7.0 android yüklü Youtube üzerinde kasıyor. 3 GB RAM zor taşıyor 7.0'ı ki ben lite versiyonunu yükledim o bile kasıyor 2 GB RAM ile siz düşünün...

Geri
Yukarı