E-TAB4 ROM! [Tüm engeller kaldırıldı]

ROM'u beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    28
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeş orda adb dosyasını açınız diyo nerden açıcaz? Ve kodları nereye yazıcaz ben anlamadım orayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabletim bozuk olduğu için henüz deneyemedim. İnternetten araştırabilirsiniz.

Şu konudaki komutları uygulamadan önce biraz bekleyin ROM sahibiyle görüşüyorum bakalım ne çıkacak sonra yazarım buraya :)

Merhaba Mirbey,
Sanırım bu konudaki komutlar doğru değil, resim ekledim. Komutları konuya ekleyebilirsin. Ayrıca adb kısmını da ekliyicem bir kaç güne onu da eklersin. :)

Ayrıca doğru kurulum rehberi ŞURDA.

blttalas ile mesajlaşma.jpg

Bu da ADB kurulumu. 1. resimdeki işlemleri yaptıktan sonra ana sürücüde "adb" diye bir klasör oluşacak. Tabletin rootlu ve Busybox'lu olduğundan emin olduktan sonra root uygulamasından (SuperSU, Superuser) varsayılan erişimi evet yapıyoruz. Yani uygulama size sormadan direk root erişimi veriyor. Bunları yapmamızın sebebi ADB'nin yükleme için gerekli yetkileri alması. USB hata ayıklamayı da açtıktan sonra bilgisayara bağlayıp 2. resimde gösterilen yolla komutları giriyoruz.

ADB 1.PNG

ADB 2.PNG

Dostum ROM'u yüklerken yanlışlık yapmışsın. Çözüm servise göndermek.

Başka bir çözüm yok maalesef. Ayrıca servise çoğu kez rootlu ve bu şekilde tablet gitti, sorun olacağını sanmıyorum.

Ben yükledim komut dosyasında 255!root@android:/# die kaldı. Ne yazmam gerekiyor ?

Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı