Rehber EA FC 24 gol müziği ekleme!

Yaptım olmadı sizinle nasıl iletişim kurabilirim.

Hocam bu problem moddan kaynaklı değil Mod Manager'dan kaynaklı. Büyük ihtimal oyun Mod Manager'ı çalıştırmıyor. Benim bildiğim tek şey Mod Manager'ı yönetici olarak çalıştıracaksın, komut yerine -datapath fıfamoddata yazacaksın ve mod Manager oyunu çalıştırırken uyarı gelince Force add diyeceksin. Onun dışında ben Steam'den almadığım için size bir çözüm bulmam zor. Steam'den alıp Mod Manager'ı kurup çalıştırabilen birine sorarsanız o benden daha iyi yardımcı olur.

Hocam bu problem moddan kaynaklı değil mod Manager'dan kaynaklı. Büyük ihtimal oyun mod Manager'ı çalıştırmıyor. Benim bildiğim tek şey mod Manager'ı yönetici olarak çalıştıracaksın, komut yerine -datapath fıfamoddata yazacaksın ve mod Manager oyunu çalıştırırken uyarı gelince Force add diyeceksin. Onun dışında ben Steam'den almadığım için size bir çözüm bulmam zor. Steam'den alıp mod Manager'ı kurup çalıştırabilen birine sorarsanız o benden daha iyi yardımcı olur.

Öyle bir seçenek yok ki ben mod Manager'i çalıştırıyom FIFA açılıyor oyuna giriyorum gol atıyorum olmuyor.

Hocam bu problem moddan kaynaklı değil mod Manager'dan kaynaklı. Büyük ihtimal oyun mod Manager'ı çalıştırmıyor. Benim bildiğim tek şey mod Manager'ı yönetici olarak çalıştıracaksın, komut yerine -datapath fıfamoddata yazacaksın ve mod Manager oyunu çalıştırırken uyarı gelince Force add diyeceksin. Onun dışında ben Steam'den almadığım için size bir çözüm bulmam zor. Steam'den alıp mod Manager'ı kurup çalıştırabilen birine sorarsanız o benden daha iyi yardımcı olur.

İstersen Discord'dan konuşalım ekran açayım yanlışımı doğrularımı söyle gerçekten çok istiyorum gol sesi yapmayı.

Son düzenleme:
Öyle bir seçenek yok ki ben mod Manager'i çalıştırıyom FIFA açılıyor oyuna giriyorum gol atıyorum olmuyor.

Hocam bu seçenek ilk girişinizde geliyor. Ona Force Add demeliydiniz. Onu çözmeye çalışın. Dediğim gibi ben sadece kodlardaki hataları biliyorum Mod Manager ayarlarını öyle aman aman bilmiyorum. Epic'ten alsaydınız daha kesin yorum yapardım ama gerçekten bilemedim niye çalışmadığını.

Bir de bu launch yazısının yanındaki yeri açıp oradan launchlayıp dener misin?

Dosya Ekleri

• 1702740369166.png
    1702740369166.png
    24 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Hocam bu seçenek ilk girişinizde geliyor. Ona Force add demeliydiniz. Onu çözmeye çalışın. Dediğim gibi ben sadece kodlardaki hataları biliyorum mod Manager ayarlarını öyle aman aman bilmiyorum. Epic'ten alsaydınız daha kesin yorum yapardım ama gerçekten bilemedim niye çalışmadığını.

Bir de bu launch yazısının yanındaki yeri açıp oradan launchlayıp dener misin?

O yandaki şeye bassam delete diye bir şey var ona tıklayıp tekrar launch desem olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı