Ekran kartımı yeni sistem mi ?

Ozaman HD7790 karar kıldım bütçemi arttırabilirsem HD7850 yönelicem ancak bu bu bütçem ile HD7790 alıcam bide buna uygun psu önerebilirmisiniz 400w asus var ama gerçek değeri 350w diye biliyorum sanırsam yetmez.Son birşey daha HD7790 nın 2gb modelini bulursam almalımıyım yoksa 1gb yeter mi ?

Mesela eksen bilgisayardan bunu buldum
GIGABYTE GV-R779OC-2GD HD7790 2GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri

Vatan Bilgisayarda ise bu
Asus Hd7790 Directcu 2 Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Hangisi daha iyidir ve GIGABYTE markası için o kadar fark değer mi ?

1. 1gb kesinlikle yeter.
2. Sağlam bir psu almanı öneririm. Sonuçta o pc daha sonra yine upgrade olur. Sürekli almaktansa alırsın 1 tane 500-600w xigmatek +80 rahat edersin. Şuan vatanda hd7790 + xigmatek psuyu 400 tlye alabilirsiniz.

1. 1gb kesinlikle yeter.
2. Sağlam bir psu almanı öneririm. Sonuçta o pc daha sonra yine upgrade olur. Sürekli almaktansa alırsın 1 tane 500-600w xigmatek +80 rahat edersin. Şuan vatanda hd7790 + xigmatek psuyu 400 tlye alabilirsiniz.

Şu an alamayacam. Yaz tatilinde alabiliyorum o zaman kadar performansta ya da miktarında herhangi bir değişiklik olmaz, heralde o zamanda alınabilir yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı