Elektrikli araba kullanır mıydınız?

abdussettar3737

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Extreme QX6850, Asus ROG Maximus II Formula, Kingston HyperX 2x4 GB DDR2 800 MHz, Sapphire ATI Radeon HD4870, 650W Cooler Master Kasa ve PSU, Windows 7 Enterprise
Malum 2030'dan sonra benzinli ve dizeli bitirecekler. Sadece pilli dandik araçlar duracak. Kullanır mıydınız?

2013 Cla'yı saklıyorum. Eğer benzini yasaklarlarsa egzozu takıp duman attırabildiğim kadar duman attıracağım ve çevreyi kirletmeye devam edeceğim. Bir de 1.3 Corsa var. Siyah duman attıran yazılımı kurup dandik Tesla'ların arasından geçeceğim.
Merhaba çevreci dünya!

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik cevreci değil şuanda. Onu üretmek icin dogayi kirletiyorlar. Fakat bence elektrikli arabalarin standart olması lazim. Eğer his istiyorsaniz Hidrojenli motor bakarsiniz.

Malum 2030'dan sonra benzinli ve dizeli bitirecekler. Sadece pilli dandik araçlar duracak. Kullanır mıydınız?

2013 Cla'yı saklıyorum. Eğer benzini yasaklarlarsa egzozu takıp duman attırabildiğim kadar duman attıracağım ve çevreyi kirletmeye devam edeceğim. Bir de 1.3 Corsa var. Siyah duman attıran yazılımı kurup dandik Tesla'ların arasından geçeceğim.
Merhaba çevreci dünya!
Dizel araclar bitebilir belki ama benzinli araclarin 2030 da bitecegini zannetmiyorum. Zaten cogu marka elektrikli arac projelerini erteledi. Bence insanlarin elektrikli araca gecmesi icin sarj suresinin neredeyse benzin dolumu kadar hizli olmasi gerek ayrica su kendi kendine yanma olaylarinin bitmesi gerekli. Sarj suresi olmazsa en azindan menzillerin tum araclarin 1000km olmasi lazim ki zirt pirt sarj ile ugrasilmasin. Bunu da yaparsa Çin markasinin yapacagini dusunuyorum batarya vs konusunda baya iyiler. Aldigim araba da rahat klima acamayacaksam rahat basamayacaksam o arabanin ne anlami var?

Elektrik cevreci değil şuanda. Onu üretmek icin dogayi kirletiyorlar. Fakat bence elektrikli arabalarin standart olması lazim. Eğer his istiyorsaniz Hidrojenli motor bakarsiniz.
Mercedes yeni sentetik yakıt üzerinde çalışıyor silindirli bir yakıt icat ederlerse elektrik çöpüne hiç gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı