Sistem oyun oynarken oyunlardan atıyor

rainbowgamer72

Decapat
Daha fazla  
En son Valorant'ta yaşadım. Şimdi rekabetçi maçta ama sadece Valorant'ta değil Dying Light'ta Star Wars'da bu tarz sorunlar yaşıyorum. RAM testi yaptım sorun yok. SSD testi sorun yok. Ekran kartı sıkıntısız sistem yeterli neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son Valorant'ta yaşadım. Şimdi rekabetçi maçta ama sadece Valorant'ta değil Dying Light'ta Star Wars'da bu tarz sorunlar yaşıyorum. RAM testi yaptım sorun yok. SSD testi sorun yok. Ekran kartı sıkıntısız sistem yeterli neden böyle oluyor?
Sistem parçaları...?
Sıcaklıklar nasıl?

Oyun nasıl kapanıyor bilgisayar error mü veriyor yoksa sadece oyun kapanıp masaüstüne mi atıyor?

Error yok masaüstüne atıyor az önce de RDR oynarken yaklaşık 30 dakika sonra mavi ekran yedim çok sıkıldım hocam bu durumdan.

Oyun nasıl kapanıyor bilgisayar error mü veriyor yoksa sadece oyun kapanıp masaüstüne mi atıyor?

Hocam minidump dosyasını atayim mi?

Error yok masaüstüne atıyor az önce de RDR oynarken yaklaşık 30 dakika sonra mavi ekran yedim çok sıkıldım hocam bu durumdan.

Hocam minidump dosyasını atayim mi?
Detaylı bilgi sahibi değilim hocam psunuz acaba yetersiz olabilir mi? Sistem yük altına girdiğinde daha çok watt çekecektir belki böyle bir sorun vardır diğer parçaların ısısı normal ssd ve ramlerde de sorun olmadığını söylediniz aklıma gelen tek yol bu gibi lakin böyle durumda error yemeniz lazım.

Detaylı bilgi sahibi değilim hocam PS'unuz acaba yetersiz olabilir mi? Sistem yük altına girdiğinde daha çok watt çekecektir belki böyle bir sorun vardır diğer parçaların ısısı normal SSD ve RAM'lerde de sorun olmadığını söylediniz aklıma gelen tek yol bu gibi lakin böyle durumda error yemeniz lazım.

Bende düşümdüm ama direk kapanır diye düşünüyorum PSU olsaydı minidump dosyasında sorun RAM diye gözüküyor sanırsam yeni konu açacağım.

Çift kanal RAM kullanıyorsan birini çıkarıp dener misin RAM'lerdedir büyük ihtimalle sorun internette de denk geldim.

Onu yapmam zor şu anda XMP kapatıp deneyeceğim yarın olmazsa sizin dediğiniz yöntem ama RAM'ler zaten garantiye gidip geldi sorun yok dendi.

Hocam açtım yeni konu.

Onu yapmam zor şu anda XMP kapatıp deneyeceğim yarın olmazsa sizin dediğiniz yöntem ama RAM'ler zaten garantiye gidip geldi sorun yok dendi.
Belki size yardımcı olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı