Epomaker TH80 Pro nasıldır?

yoshitsune

Kilopat
Birçok Custom klavye kullandım ve içimde en UK'de kalan klavye budur. Şansım olsa geri alırım ve satmam. Kesinlikle tavsiye ederim.

Neredeyse 2 yıldır almayı planlıyordum ben de. Yurt dışı diye vazgeçiyordum ancak Gateron Pro yellow Switch'lerin hissiyatı çok çok övülüyor. İyice cezbetti. Vergi konusunda bilginiz var mı hocam?

Neredeyse 2 yıldır almayı planlıyordum ben de. Yurt dışı diye vazgeçiyordum ancak Gateron Pro yellow Switch'lerin hissiyatı çok çok övülüyor. İyice cezbetti. Vergi konusunda bilginiz var mı hocam?
Gateron Pro yellow switchler gerçekten bir harika. AliExpress'ten alırsanız vergiyi zaten ödüyorsunuz. Bildiğim kadarıyla Epomaker'ın kendi sitesinden artık vergi çıkıyor.

Güzel ürün ama ürün fiyatının üstüne %30 vergi çıkacağını unutmayın. Aliexpress vergiyi otomatik olarak hesaplıyor.

2024-05-03 21_13_55-Lütfen Siparişinizi Onaylayın - AliExpress - Chromium.png

Son düzenleme:
Klavye toplamak hakkında gram bir fikrim yok açıkçası.
Bu fiyata alınmaz. TH66Pro var bende %65 modeli var aynı switchle gayet güzel bir stock sesi var daha mod yapamadım. GMK87 toplamak daha mantıklı dedikleri gibi. Linkleri bulabilirsem atacağım.

Klavye kiti : 189.98RON 66% OFF|Ekran ile GMK87 mekanik klavye kiti RGB arkadan aydınlatmalı conta yapısı oyun sıcak takas klavye için VIA özelleÅtirilmiÅ| | - AliExpress
Switchler : 94.11RON 17% OFF|Akko V3 pro piyano anahtarı 5 Pin 45gf lineer anahtarları MX mekanik klavye ile uyumlu (45 adet)| | - AliExpress 90 adet seçin yoksa klavyenin yarısı boş kalır. :D
Ayrıca switch olarak AKKO V3 Pro yellowda seçilebilir ama pro piano daha iyi. Bütçe el veriyorsa pro piano alınmalı attığım yani.
Keycapler : 69.57RON 5% OFF|Mekanik klavye Minimalist Keycap siyah beyaz japon kiraz profili GH60 GK61X GK64X GK68 96 980 104 108| | - AliExpress
Toplamda 3.5k civarına denk geliyor vergiyle beraber ama hepsini yeni hesap açıp almanız lazım yoksa baya pahalıya patlar.

@Tayfun Bora Hocam sizde GMK87 vardı değil mi?

Bu fiyata alınmaz. TH66Pro var bende %65 modeli var aynı switchle gayet güzel bir stock sesi var daha mod yapamadım. GMK87 toplamak daha mantıklı dedikleri gibi. Linkleri bulabilirsem atacağım.

Klavye kiti: 189.98RON 66% OFF|Ekran ile GMK87 mekanik klavye kiti RGB arkadan aydınlatmalı conta yapısı oyun sıcak takas klavye için VIA özelleÅtirilmiÅ| | - AliExpress
Switchler: 94.11RON 17% OFF|Akko V3 pro piyano anahtarı 5 Pin 45gf lineer anahtarları MX mekanik klavye ile uyumlu (45 adet)| | - AliExpress 90 adet seçin yoksa klavyenin yarısı boş kalır. :D
Ayrıca switch olarak Akko V3 Pro yellowda seçilebilir ama Pro piano daha iyi. Bütçe el veriyorsa Pro piano alınmalı attığım yani.
Keycapler: 69.57RON 5% OFF|Mekanik klavye Minimalist Keycap siyah beyaz japon kiraz profili GH60 GK61X GK64X GK68 96 980 104 108| | - AliExpress
Toplamda 3.5k civarına denk geliyor vergiyle beraber ama hepsini yeni hesap açıp almanız lazım yoksa bayağı pahalıya patlar.

@Tayfun Bora Hocam sizde GMK87 vardı değil mi?

Öneriler için teşekkürler. Klavye kiti hem kablolu hem kablosuz kullanma imkanına sahip mi? Bir bilgi göremedim. Ayrıca Akko Pro piano Swtich'ler Gateron Pro Yellow'dan daha mı iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı