F/P gamepad önerisi

Attığınız ürün güzelmiş hocam ama Monster'in ölü bölgesi yok şu anda Pusat Pro kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok.

Hocam kullananlar söylüyor ölü bölgesi çok fazla diye ve daha önce gamepad kullanmadiysaniz çok fark etmezsiniz zaten. Bu arada Pusat Pro'da yok zaten Pusat Clutch için demiştim ben.

8bitdo Ultimate ile ultimate c arasındaki fark nedir ? 8bitdo almayı düşünüyorum kafama yattı ancak Hepsiburada ve Amazonda olmasına rağmen C mi yoksa değil mi yazmıyor. Herhalde Ultimate C ile Ultimate farklı kollar olmalı diye düşünüyorum. Amazon.com.tr

8bitdo Ultimate ile ultimate c arasındaki fark nedir ? 8bitdo almayı düşünüyorum kafama yattı ancak Hepsiburada ve Amazonda olmasına rağmen C mi yoksa değil mi yazmıyor. Herhalde Ultimate C ile Ultimate farklı kollar olmalı diye düşünüyorum. Amazon.com.tr
Kendi sorumun cevabını kendim buldum. İkisi farklı kol ancak C yi bulup satın almak zor. 2 gündür bir sürü kol buldum inceleme ve kutu açılışı izledim. Hem yerli hem de yabancı kaynaklardan araştırdım. PS5 Dualsense in konsolda sağladığı avantajları pc de çalışmıyor diye eledim. Xbox 9. Nesil kolu pilli kullanmak istemediğim için ve Windows ile bağlantı sorunları yaşayan insanlar olduğu için eledim. Ayrıca sonradan dongle ve batarya almak istemiyorum. MSI GC30 V2 ölü bölgesi hakkında yeterli bilgi bulamadığım için eledim yine de cezbediyor. Monster Pusat Clutch için ölü bölge testini gördüm ve hissedilir derece ölü bölge olduğunu düşündüğüm için eledim. Geriye 8BitDo modelleri olarak Ultimate Wireless ve Pro 2 modelleri kaldı. Pro 2 modeli Xbox tuş kombinasyonuna uygun olmadığı için eledim çünkü ben Xbox koluna alışkınım. 8BitDo Ultimate Wireless da dongle kullanmasının verdiği güven, şarj istasyonuyla birlikte satılması, ölü bölge ve tuş kalitesi konusunda yerli yabancı herkes tarafından övülmesinden dolayı alma konusunda en iyi aday oldu benim için. Tabi Ultimate Bluetooth versiyonunu almayı dilerdim ama sadece Amazon da yurt dışından gelecek şekilde görünüyor. Onun da altında 3 Türkçe inceleme vardı ve biri "sanki kullanılmış kol göndermişleri tuşu da bozuk" diye inceleme yazdığı ve yurt dışından gelmesini beklemek istemediğim için eledim. Umarım 8BitDo Ultimate Wireless konusunda pişman olmam.

Son düzenleme:
8BitDo Ultimate ile Ultimate C arasındaki fark nedir? 8BitDo almayı düşünüyorum kafama yattı ancak Hepsiburada ve Amazon'da olmasına rağmen C mi yoksa değil mi yazmıyor. Herhalde Ultimate C ile Ultimate farklı kollar olmalı diye düşünüyorum. Amazon.com.tr

Kendi sorumun cevabını kendim buldum. İkisi farklı kol ancak C'yi bulup satın almak zor. 2 gündür bir sürü kol buldum inceleme ve kutu açılışı izledim. Hem yerli hem de yabancı kaynaklardan araştırdım. PS5 DualSense'in konsolda sağladığı avantajları PC de çalışmıyor diye eledim. Xbox 9. nesil kolu pilli kullanmak istemediğim için ve Windows ile bağlantı sorunları yaşayan insanlar olduğu için eledim. Ayrıca sonradan dongle ve batarya almak istemiyorum. MSI GC30 V2 ölü bölgesi hakkında yeterli bilgi bulamadığım için eledim yine de cezbediyor. Monster Pusat Clutch için ölü bölge testini gördüm ve hissedilir derece ölü bölge olduğunu düşündüğüm için eledim. Geriye 8BitDo modelleri olarak Ultimate Wireless ve Pro 2 modelleri kaldı. Pro 2 modeli Xbox tuş kombinasyonuna uygun olmadığı için eledim çünkü ben Xbox koluna alışkınım. 8BitDo Ultimate Wireless da dongle kullanmasının verdiği güven, şarj istasyonuyla birlikte satılması, ölü bölge ve tuş kalitesi konusunda yerli yabancı herkes tarafından övülmesinden dolayı alma konusunda en iyi aday oldu benim için. Tabii Ultimate Bluetooth versiyonunu almayı dilerdim ama sadece Amazon da yurt dışından gelecek şekilde görünüyor. Onun da altında 3 Türkçe inceleme vardı ve biri "sanki kullanılmış kol göndermişleri tuşu da bozuk" diye inceleme yazdığı ve yurt dışından gelmesini beklemek istemediğim için eledim. Umarım 8BitDo Ultimate Wireless konusunda pişman olmam.

8 bit do Ultimate C aldım 9.nesil kalitesinde deniyor daha ucuz ve Wireless.

Yeni konular

Geri
Yukarı