F/P Gamepad önerisi

wooglagZ

Hectopat
Makaleler
2
PC'den fifa oynuyorum. F/P kol arıyorum. Kablolu da olur ama USB ile bağlantı olsa daha iyi olur. Kablolu kablosuz önerilerinizi bekliyorum. Bluetooth olmasın lütfeb.

En fiyat performans ürün Logitech F710. ben de böyle bir cihaz arayışına girdim. Ama tek baş ağrıtmayacak Gamepad'in Xbox gamepad olduğunu anladım bütçemi yükseltip onu aldım. Ama sadece FIFA oynamak için F710 da fazlasıyla işinizi görür.

En fiyat performans ürün Logitech F710. ben de böyle bir cihaz arayışına girdim. Ama tek baş ağrıtmayacak Gamepad'in Xbox gamepad olduğunu anladım bütçemi yükseltip onu aldım. Ama sadece FIFA oynamak için F710 da fazlasıyla işinizi görür.

Berbatt. 1000LIRAlık bir fosil.
8BitDo Ultimate c/wired-GC20 v2-GXT 590 gibi seçenekler mevcutken ona yönelmek bir tık aptallık olmuş.

Zorlayıp GC20-GXT590 veya Ultimate C wired alıp geçin. Bu bütçede düzgün gamepad mevcut değil.

F710/F310 alanlara sizin nezdinizde demiştim hocam...
Muazzam tercih bu arada hayırlı olsun.

Ben baktığımda F310 400 lira F710 ise 800 lira falandı. Bence de bu fiyata değmez. Ama kablosuz olarak pek de bir seçenek yok gibi, yine olsam yine bütçemi arttırıp Xbox kolu alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı