Çözüldü Falcon BMS 4.37'de Akdeniz haritasında Türkiye düşman gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theDUMANn

Zeptopat
Daha fazla  
Falcon BMS'de Doğu Akdeniz haritasını kurdum fakat Türkiye düşman, Yunan dost gözüküyor. Nasıl Türkiye'yi dosta, Yunan'ı düşmana çevirebilirim?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun sonunda anlatıyor aslında ama sürüm çok eski.
Yine de videodaki en sonda değiştirilen Te_New dosyasını bulup yeni sürümde denedim ve çalışmıyor. Yani mecburen campaign kısmında yunan olarak uçuş yapmanız gerekli, kendiniz görev oluştururken zaten Türkiye olarak görev oluşturabiliyorsunuz.

Bu arada BalkansOFM senaryosunu/haritasını kesinlikle tavsiye ediyorum, mutlaka göz atın.
EMF haritasından bahsediyorsunuz galiba, harita türk yapımı olmadığı için Yunanistan'ın dost, Türkiye'nin düşman olarak görünmesi normal. Eski sürüm olan 4.32'de Türkiye'yi dost göstermek için bir yöntem vardı fakat 4.37 de çalışır mı bilmiyorum ve BMS'nin forumunda konu kapandığı için şu anda buraya atamıyorum. Ama eğer isterseniz TE Builder'dan kendiniz görev oluşturup Türkiye olarak TuAF uçakları ile uçabilirsiniz.

Şimdi kendi kullandığım Falcon BMS'ye EMF'yi kurup bir bakacağım, başarabilirsem buraya nasıl yapacağınızı eklerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun sonunda anlatıyor aslında ama sürüm çok eski.
Yine de videodaki en sonda değiştirilen Te_New dosyasını bulup yeni sürümde denedim ve çalışmıyor. Yani mecburen campaign kısmında yunan olarak uçuş yapmanız gerekli, kendiniz görev oluştururken zaten Türkiye olarak görev oluşturabiliyorsunuz.

Bu arada BalkansOFM senaryosunu/haritasını kesinlikle tavsiye ediyorum, mutlaka göz atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı